Naše #Gifitstory začíná!

Vzpomínáte si, který dárek vám udělal opravdu radost? Naše #Gifitstory začala právě touhle otázkou. Jeden z kamarádů měl narozeniny a dával k dobru absurdity, které mu darovali členové rodiny a kolegové z práce. Vypeckovávač ovoce, rádoby vtipné hrnky s lascivním obrázkem, voňavku jak pro sňatkového podvodníka a zaprášenou láhev s koňakem, kterou on sám dal před dvěma lety tetičce k svátku. Kapitolou sama pro sebe byly pak přiložená přáníčka ze supermarketu. Ale i těm dárkům, které byly vkusné, praktické a občas docela drahé, něco scházelo. Něco, co na tváři vykouzlí ten upřímný úsměv, který říká…tak na tenhle dárek nezapomenu. 

Když jsme pak nad tím dál přemýšleli, došlo nám, že mezi hezkým a nezapomenutelným dárkem je jeden zásadní rozdíl. A to je osobní příběh. Existují totiž dárky, které by mohl dostat skoro kdokoliv, a potom ty, které jsou “přesně pro vás.” Tenkrát jsme si řekli, že už nechceme blízkým dávat neosobní dárky a koupená přáníčka, chceme vyprávět příběhy. A právě z této myšlenky vznikl projekt GIFIT.

Giftstory

Boxy plné příběhů

Boxy GIFIT obsahují příběhů hned několik. Tím nejdůležitějším je váš osobní vzkaz, video či fotografie, to vše skryté za QR kódem. Právě díky němu bude dárek jedinečný, osobní a nezapomenutelný. Promlouvat k vám budou i koncepty jednotlivých boxů. Nikdy je totiž nevytváříme bez ladu a skladu. Každý box je inspirovaný nějakou historkou, tématem, tradicí či zážitkem.

A konečně, příběhy vypráví i samotné produkty. Nekoupíte je totiž v žádném supermarketu. Z velké části pochází od menších lokálních dodavatelů, které pečlivě vybíráme, osobně prověřujeme a jejich výrobky s radostí ochutnáváme (brzy se o tom také rozepíšeme v článcích na blogu). Díky tomu si můžete být jistí, že vám nikdy nenabídneme nic, co bychom sami nedarovali svým blízkým. GIFIT si navíc zakládá na ohleduplnosti k přírodě, proto jsou ekologické nejen produkty, ale i celé provedení dárkového boxu až po finální balení do přepravní krabice. Právě příroda nám totiž dává ty největší dary a my jí to chceme vrátit.

Staňte se součástí #Gifitstory!

Tak, to je naše #Gifitstory. Zajímá vás, jak bude pokračovat? Na sociálních sítích, na blogu a v dárkovém newsletteru vám budeme pravidelně vyprávět o všem, co je u nás nového. A navíc vám včas připomeneme všechny blížící se významné události, jako je Den matek, nebo Valentýn. Chceme totiž, abyste vždy měli možnost z hezkého dárku udělat nezapomenutelný. Protože bez vás, našich zákazníků, by #Gifitstory byla poloviční - u nás příběhy jen začínají, to vy je vyprávíte dál. 

Takže…pokračování příště?