Ohnivá nálož

Habanero, Trinidad Moruga Scorpion nebo Carolina Reaper. Pokud bys to náhodou nevěděl, o co se jedná, tak věz, že tohle jsou názvy zatraceně pálivých chilli papriček. V tomto balení najdeš výběr delikates, které ocení každý milovník ostrých a jídel. V dárkovém balení najdeš výběr nějpikantnějšího sušeného masa, netradiční ovocné chilli omáčky nebo třeba zajímavý chilli likér.

Pro koho se box nejvíc hodí:

  • Dárek pro kamaráda
  • Dárek pro přítele nebo manžela
  • Dárek pro tatínka

 

Dostupnost Skladem, ihned odesíláme
Můžeme doručit do:
27.3.2023
Kód: B115
2 299 Kč –13 % 1 999 Kč
Ohnivá nálož
Ohnivá nálož
2 299 Kč –13 %
Nezapomenutelný dárek
Nezapomenutelný dárek
S gifitem tvůj dárek jen tak nevyšumí ani nezapadne mezi ostatní prezenty. Odlišíš se unikátním způsobem gratulace, minimalistickým designem i promyšleným konceptem každého boxu.
Až k rukám oslavence
Až k rukám oslavence
Nemůžeš popřát osobně? Nebo jen chceš pořádně zaujmout? Dej nám adresu a o víc se nestarej. Obdarovaný až po naskenování QR kódu zjistí, odkud vítr vane, a dvojité překvapení je na světě!
Kvalitní lokální produkty
Kvalitní lokální produkty
V gifitu nenakupujeme v supermarketu. Spolupracujeme s menšími, zejména českými dodavateli a kvalitu jejich výrobků osobně prověřujeme. Věříme, že je tímto krokem podpoříme a zákazníkům pomůžeme objevit i méně známé značky a produkty.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava dárků z gifit.cz je na náš účet! Můžete si vybrat, jestli si balíček necháte doručit na svou adresu nebo přímo na adresu obdarovaného.
S úctou k přírodě
S úctou k přírodě
Naše dárky balíme nejen s láskou, ale i ekologicky. K vyplnění dřevěných boxů využíváme dřevité vlny a kartonových proložek.

Obsah dárku

Alternativní popis

Přání skryté za QR kódem

S gifitem obdarovaného překvapíš nejen samotným obsahem dárkového boxu, ale i originální formou vzkazu. Tvá gratulace se jako kouzlem objeví po načtení přiloženého QR kódu. Jak na to? 

  1. Odešli objednávku na vybraný box. 
  2. Do e-mailu ti obratem přijde odkaz na vytvoření vzkazu.
  3. Vytvoř přání pomocí videa, fotografií či textu. 

 

QR DO detailu

Příběhy produktů

Pod QR kódem najde obdarovaný nejen tvůj vzkaz, ale i zajímavé informace o produktech. Zkrátka, dozví se vše pro to, aby si dárek maximálně vychutnal.

1

Stylový box

Tvé překvapení schováme do stylového boxu z borovicového dřeva, který obdarovaný využije k uložení různých propriet. Ať už to budou společné vzpomínky a fotky nebo nářadí v garáži.
Rozměry: 40 x 30 x 13 cm.

Huhu_chilli_merunkova_chilli_omacka

Meruňková chilli omáčka - extrahot

Chilli omáčka, která připomíná meruňkový džem, ovšem v poněkud v ostřejší verzi. Nenechte se zmást skutečností, že meruňky pocházejí z jižní Moravy. Tato proklatě ostrá omáčka dodá každému pokrmu přirozenou sladkost a zároveň pořádný říz. Máme jeden tip. Zkuste omáčku smíchat s bílým jogurtem. Získáte tak zcela originální a jedinečnou gurmánskou ingredienci, kterou v žádném obchodě nekoupíte.
Obsah: 200 ml.

Huhu_chilli_svestkova_chilli_omacka_extrahot

Švestková chilli omáčka - extrahot

Švestky miluje každý, ať již v klasické podobě nebo v tekuté. Huhu chilli omáčka díky přidané chilli papričce zahřeje více než slivovice. Svou barvou, ale i konzistencí připomíná omáčka typická česká povidla v ostřejší podobě. Většina surovin, které jsou v omáčce obsaženy, pochází z České republiky od menších dodavatelů.
Obsah: 200 ml.

Chillipikanterie_hruba_morska_sul_s_habanero

Hrubá mořská chilli sůl s papričkami Habanero

Mořská minerální sůl, která pokrm nejen osolí, ale dodá mu i ten správný říz. K výrobě originální solící směsi byly použity nejkvalitnější chilli papričky přímo od výrobce směsi nebo od malých pěstitelů.
Obsah: 60 g.

Roztíratelná klobáska s chilli

Představte si klobásu, kterou lze rozetřít na pečivo a vzít si ji například na cesty jako svačinku, nebo díky ní zpestřit posezení s přáteli při degustaci chilli pochoutek. Základní surovinou v italské delikatese je maso z černých prasat, kalabríjská paprička a špetka chilli.
Obsah: 200 g.

 
 
Janek_cibulove_chutney_s_cokoladou_a_chilli

Cibulové chutney s čokoládou a chilli

Už tě někdy napadla kombinace kvalitní čokolády, cibule a chilli? Pak věz, že se jedná o naprosto unikátní, originální a především prudce lahodnou delikatesu, kterou zajisté ocení každý správný gurmán. Neobvyklá kombinace výborně doplní například sýr a maso.
Obsah: 200 ml.

Likr_Chilli_visen_liker

Likr - Chilli Višeň 25%

Likér neobvyklé chuti pochází tentokrát z Krkonoš. Propojením tradiční višňovky, kterou asi každý zná, a ostrého chilli vznikl právě tento jedinečný likér. Takovou ambrózii zajisté náležité ocení každý milovník pikantního jídla a pití. Obsah: 0,1 ml

Sušené hovězí maso s papričkou Carolina Reaper

Legendární sušené hovězí maso okořeněné chilli papričkou Carolina Reaper. Tato paprička je docela slušnou výzvou i po otrlé pojídače ostrých jídel. Kvalita masa zůstává stejná jako u originální receptury, takže v balení se nachází kus kvalitního hovězího masa.
Obsah: 40 g.

Sušené hovězí maso Chilli Style

Plátky sušeného hovězího masa s chilli kořením s pálivostí 750 000 SHU. Pochoutka opravdové královské chilli chuti. Výběr dodavatelů hovězího masa se propisuje do výsledné chuti sušeného masa a produkt se tak těší velmi vysoké kvalitě.
Obsah: 40 g.

 

 

Sušené hovězí maso - Trinidad Moruga Scorpion 

Jaký je rozdíl mezi originálním sušeným masem biltong a biltongem Trinidad Moruga Scorpion? 1 200 000 až 2 000 000 SHU. Směs použitého afrického koření povýší tradiční sušené maso na opravdový zážitek. Doporučeno jen pro nejsilnější a odvážné povahy.
Obsah: 50 g.

Telcek_platky_z_mladych_selatek_chilli_carolina_reaper

Sušené plátky z mladých selátek s chilli Carolina Reaper 

Nejen hovězí maso je dobré sušené, a proto určitě rád obdarovanému představíš specialitu z mladých selátek s chilli papričkami. Plátky z mladých selat se vyrábí pomocí RAW metody a papričky Carolina Reaper posunují chuť masa na další úroveň. Jen pro opravdové chlapy.
Obsah: 50 g.