Pojďme na rande

Chceš potěšit svou drahou polovičku a udělat si hezký večer ve dvou? Nebo vymýšlíš dárek pro své zamilované kamarády? Tento box udělá radost všem párům, které si rády užijí společný čas. Čeká na ně skvělé víno, něco trochu ostřejšího a k tomu plno dobrot k zakousnutí. K navození té pravé romantické chvilky jsme nezapomněli přibalit také neodmyslitelnou svíčku.

Pro koho se box nejvíc hodí:

  • Dárek pro přítele nebo přítelkyni
  • Dárek pro manžela nebo manželku

 

Dostupnost Skladem, ihned odesíláme
Můžeme doručit do:
27.3.2023
Kód: B125
1 599 Kč
Pojďme na rande
Nezapomenutelný dárek
Nezapomenutelný dárek
S gifitem tvůj dárek jen tak nevyšumí ani nezapadne mezi ostatní prezenty. Odlišíš se unikátním způsobem gratulace, minimalistickým designem i promyšleným konceptem každého boxu.
Až k rukám oslavence
Až k rukám oslavence
Nemůžeš popřát osobně? Nebo jen chceš pořádně zaujmout? Dej nám adresu a o víc se nestarej. Obdarovaný až po naskenování QR kódu zjistí, odkud vítr vane, a dvojité překvapení je na světě!
Kvalitní lokální produkty
Kvalitní lokální produkty
V gifitu nenakupujeme v supermarketu. Spolupracujeme s menšími, zejména českými dodavateli a kvalitu jejich výrobků osobně prověřujeme. Věříme, že je tímto krokem podpoříme a zákazníkům pomůžeme objevit i méně známé značky a produkty.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava dárků z gifit.cz je na náš účet! Můžete si vybrat, jestli si balíček necháte doručit na svou adresu nebo přímo na adresu obdarovaného.
S úctou k přírodě
S úctou k přírodě
Naše dárky balíme nejen s láskou, ale i ekologicky. K vyplnění dřevěných boxů využíváme dřevité vlny a kartonových proložek.

Obsah dárku

Alternativní popis

Přání skryté za QR kódem

S gifitem obdarovaného překvapíš nejen samotným obsahem dárkového boxu, ale i originální formou vzkazu. Tvoje gratulace se jako kouzlem objeví po načtení přiloženého QR kódu. Jak na to? 

  1. Odešli objednávku na vybraný box. 
  2. Do e-mailu ti obratem přijde odkaz na vytvoření vzkazu.
  3. Vytvoř přání pomocí videa, fotografií či textu. 

 

QR DO detailu

Příběhy produktů

Pod QR kódem najde obdarovaný nejen tvůj vzkaz, ale i zajímavé informace o produktech. Zkrátka, dozví se vše pro to, aby si dárek maximálně vychutnal. 

1

Stylový box

Tvoje překvapení schováme do stylového boxu z borovicového dřeva, který obdarovaný využije k uložení různých propriet. Ať už to budou společné vzpomínky a fotky nebo nářadí v garáži.
Rozměry: 40 x 30 x 13 cm. 

Růžové víno z Bzence

Co zaručeně potěší každou ženu a zlepší jí den? Kvalitní víno! Růžové víno z vinařství Bunža překvapí nejen svou krásnou růžovou barvou, ale i perfektně vyváženou, ovocnou, jemně kyselkavou chutí podtrženou jedinečným nádechem lesních jahod. Ve vůni lze cítit všechno, co je typické pro letní měsíce.
Obsah: 700 ml.

Valašská slivovice 48%

Pokud chcete oslavence potěšit něčím řízným a speciálním, tak pravá valašská slivovice je určitě trefou do černého.Tento tradiční destilát zaujme svou jemnou chutí a výrazným aroma. Jak jsme již uvedli výše, slivovice pochází z Valašska a to včetně kvalitních švestek, ze kterých byla vypálena. Věříme, že tato výjimečná pálenka potěší nejen muže, ale degustaci se nebudou bránit ani ženy.
Obsah: 500 ml.

Černé olivy s příchutí lanýžů

Olivy s netradiční příchutí? No přece černé s příchutí lanýžů! Navíc v krásné designové krabičce, která potěší obdarovaného ještě před ochutnáním. Olivy jsou vakuované, díky čemuž si uchovávají svou křupavost a čerstvost. Coolives jsou olivy s jedinečnou lanýžovou příchutí navíc zabalené ve velmi elegantním a stylovém boxíku.
Hmotnost: 60 g.

Grissini slané tyčinky 

Tyčinky jako rychlý snack na rande!
Hmotnost: 150 g.

Křupavé sýry White Cheddar + Red Leicester

Je pro nás důležité, aby si obdarovaný vychutnal degustaci kvalitního slováckého vína a valašské pálenky naplno! A toho lze docílit díky specialitám, které dokreslí chuť alkoholu a povzbudí chuťové pohárky. Mixit teplem usušil 2 druhy sýrů původem z Anglie a vznikl tak jedinečný snack. Tak který druh sýru obdarované více překvapí svou originální lahodnou chutí?
Hmotnost: 70 g.

 
 

Oříšky z pece - lanýž

Propojení kešu oříšků s jedinečnými lanýži? Za nás trefa do černého, která se opravdu povedla. Díky následnému zapečení v troubě se chutě více znásobily a každý kousek se stal křupavým.
Hmotnost: 160 g.

 
 

Včelí světélko ve skle

Svíčka z včelího vosku podtrhne tu pravou atmosféru každému randíčku! Svíčka je specifická díky své jemné medové vůni.
Doba hoření: 6,5 hodiny.