Vítejte v Gifitu!

pozn. text, který jsem měla k boxu připraven - jsou v něm vystihnuté základní prvky Hygge

Hledáte vhodný dárek pro milovnici štěstí, pohody a večerů doma? Nebo chcete dopřát obdarované chvilku klidu, vzhledem k tomu, že neumí odpočívat a stále je v pohybu? Ať již hledáte dárek pro kteroukoli povahu, věříme, že Hygge box okouzlí každého! Hygge získalo na své popularitě, pomalu se jeho prvky dostávají do spousty životních stylů. A i v hektické době si tedy lze užít poklidnou chvilkou strávanou v teple domova, zapálit si například svíčku a přečíst si oblíbenou knihu. A horký nápoj, ten nesmí chybět! 

 

Co vše obsahuje box pro dokonalé chvilky pohody? Představte si, že za okny padá sníh a to je ten správný čas na poklidný večer doma v teple. Atmosféru si lépe vychutnáte s tlumeným světlem, které lze docílit například díky svíčkám a světelným řetězům. A svíčky v sobě skrývají další bonus v podobě provonění místnosti. 

 

V mrazech nejlépe zahřeje teplý nápoj. Za nás je zimní období nejvhodnější pro přípravu horké čokolády, proto nesmí chybět ani v Hygge balíčku. Jedná se o velmi kvalitní čokoládu z ________ čokoládovny, tudíž z ní lze připravit hustou a kvalitní horkou čokoládu při dodržování postupu. Nechybí ani plecháček s motivem, který potěší a horká čokoláda se do něj bude nalévat skoro sama. 

 

Díky svíčkám, světýlkám, horké čokoláda a všemu kouzelnému v daném okamžiku vznikl pro obdarovaného prostor pro relax a chvilku klidu pro urovnání myšlenek. Z vlastní zkušenosti víme, kolik myšlenek za krátký čas dokáže proběhnout a jak je důležité si je poznamenat. Díky 5letému deníku si obdarovaný zaznamená své myšlenky každý den a to celých 5 let. Vznikne tak nejen vzpomínka na 5 prožitých let, ohlédnutí a porovnání myšlení v průběhu let. Díky dennímu zapisování si ale nejednou obdarovaný vzpomene i na Vás a originální dárek. 

 

A abychom nezapomněli, sladká tečka na závěr a to přímo z místa odkud Hygge pochází. 

 

Abychom nezapomněli - Hygge je ve velké míře spojován s Dánskem, odkud vlastně i pochází. Dánsko,ani jiné státy Skandinávie sice v boxu přibaleny nejsou, ale zato na obdarovanou čekají typické dánské sušenky. Tak dobrou chuť! Chcete-li tématicky v dánštině, tak tedy Nyd dit måltid. Tak neváhejte, objednejte a nahrajte originální vzkaz! 

 

PS: Láká vás nejen možnost zaznamenat si 5 let života? Zkuste Hygge box navrhnout jako vhodný dárek pro Vás. Třeba se Vám splní přání a dostanete taky povolení k nicnedělání s šálkem horké čokolády. A to přece za to stojí! 

 

Zajímavý článek o HYGGE

 

https://www.ifaster.cz/hygge-styl-bydleni/