Tajemství Albionu

Milovník netradičního piva má narozeniny nebo se blíží nějaká jiná událost, ke které by jsi ho rád obdaroval? Pak jsi tady správně! V tomto boxu najdeš výběr toho nejzajímavějšího piva z Velké Británie.

Pro koho se box nejvíc hodí:

  • Dárek pro kamaráda nebo kamarádku 
  • Dárek pro tatínka
  • Dárek na rozlučku se svobodou
  • Dárek pro všechny milovníky piva
Dostupnost Skladem, ihned odesíláme
Můžeme doručit do:
6.6.2023
Kód: B133
1 599 Kč
Tajemství Albionu
Nezapomenutelný dárek
Nezapomenutelný dárek
S gifitem tvůj dárek jen tak nevyšumí ani nezapadne mezi ostatní prezenty. Odlišíš se unikátním způsobem gratulace, minimalistickým designem i promyšleným konceptem každého boxu.
Až k rukám oslavence
Až k rukám oslavence
Nemůžeš popřát osobně? Nebo jen chceš pořádně zaujmout? Dej nám adresu a o víc se nestarej. Obdarovaný až po naskenování QR kódu zjistí, odkud vítr vane, a dvojité překvapení je na světě!
Kvalitní lokální produkty
Kvalitní lokální produkty
V gifitu nenakupujeme v supermarketu. Spolupracujeme s menšími, zejména českými dodavateli a kvalitu jejich výrobků osobně prověřujeme. Věříme, že je tímto krokem podpoříme a zákazníkům pomůžeme objevit i méně známé značky a produkty.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava dárků z gifit.cz je na náš účet! Můžete si vybrat, jestli si balíček necháte doručit na svou adresu nebo přímo na adresu obdarovaného.
S úctou k přírodě
S úctou k přírodě
Naše dárky balíme nejen s láskou, ale i ekologicky. K vyplnění dřevěných boxů využíváme dřevité vlny a kartonových proložek.

 Obsah dárku

Alternativní popis

Přání skryté za QR kódem

S gifitem obdarovaného překvapíš nejen samotným obsahem dárkového boxu, ale i originální formou vzkazu. Tvá gratulace se jako kouzlem objeví po načtení přiloženého QR kódu. Jak na to? 

  1. Odešli objednávku na vybraný box. 
  2. Do e-mailu ti obratem přijde odkaz na vytvoření vzkazu.
  3. Vytvoř přání pomocí videa, fotografií či textu.

 

 

.

QR DO detailu

Příběhy produktů

Pod QR kódem najde obdarovaný nejen váš vzkaz, ale i zajímavé informace o produktech. Zkrátka, dozví vše pro to, aby si dárek maximálně vychutnal.

1

Stylový box

Tvoje překvapení schováme do stylového boxu z borovicového dřeva, který obdarovaný využije k uložení různých propriet. Ať už to budou společné vzpomínky a fotky nebo nářadí v garáži.
Rozměry 40 x 30 x 13 cm.

10

Thornbridge 14° Jaipur IPA

Thornbridge je jedním z předích pivovarů Velké Británie. Jaipur v sobě ukrývá americký chmel s anglickým sladem, čímž bylo dosaženo výboré a zajímavé kombinace. Jaipur je vítězem různých pivních festivalů.
Objem: 330 ml.

6

Shepherd-Neame Spitfire Kentish ALE

Jedá se o jeden z nejstarších pivovarů v Anglii. Infuzí tří kentských chmelů byl tentokrát vytvořen vyvážený, krvavě oranžově tónovaný britský bitter.
Objem: 500 ml.

7

Brewdog 13° PUNK IPA

Vlajková loď pivovaru Brewdog. Punková India Pale Ale, která se stala synonymem pro rebelii řemeslných piv. Jedná se o vyjímečné pivo.
Objem: 330 ml.

8

Hollows-Fentimans Ginger Beer

Pravé pivo, jehož výroba začíná fermentací čerstvého kořene zázvoru. Proto tě pěkně nakope, přitom je lahodně sametové, osvěžující, příjemně alkoholické. Je vyrobeno z přírodních surovin a navíc je bezlepkové.
Objem: 330 ml.

9

Samuel-Smith 12° Organic Apricot Fruit Beer

Samuel Smith je tradičním pivovarem z Yorkshire na severu Anglie. Pivo obsahuje nejjemnější organicky pěstovaný ječmen a pšenici. Došlo zde jak k prvotímu, tak sekundárnímu kvašení s kvasnicemi nejrůznějšího typu a prodlouženou dobou zrání.
Objem: 350 ml.

5

Brambůrky Tyrrels

Oblíbené anglické křupavé brambůrky z kvalitních brambor. Lehoučká vrstva oleje a mořská sůl vyzdvihuje jejich lahodnou chuť. Zcela bez umělých přísad, umělých příchutí, barviv a bez glutamátu.
Hmotnost: 150 g.

4

Pivní degustační deník

Díky tomuto deníčku propadne obdarovaný degustování piva naplno. Externí zážitky, servírování piva, nejrůznější pivní druhy.
Velikost: A5.

3

Preclíky - sýrové fondue

Lámané preclíky s příchutí fondue sýrové omáčky v atraktivním balení. Výborný doplněk k pivu.
Hmotnost: 65 g.

1

Preclíky - med a hořčice

Lámané preclíky s příchutí medu a hořčice v atraktivním balení. Výborný doplněk k pivu.
Hmotnost: 65 g.

2

Preclíky - Sriracha chilli

Lámané preclíky s příchutí sriracha chilli v atraktivním balení. Výborný doplněk k pivu.
Hmotnost: 65 g.