Adventní rozptýlení

Tento dárek je potřeba věnovat už před Vánoci. Je to totiž stylový adventní kalendář pro dospělé. Namísto otvírání okýnek s čokoládou ale v boxu čekají čtyři kvalitní ovocné pálenky z Valašska – na každou adventní neděli jiná. A k tomu ještě spousta voňavých a lahodných překvapení navíc.

Pro koho se box nejvíc hodí:

  • Dárek pro manžela 
  • Dárek pro kolegu 
  • Dárek k narozeninám pro všechny milovníky ovocných pálenek
  • Lze využít jako originální adventní kalendář pro dospělé

 

Dostupnost Skladem, ihned odesíláme
Můžeme doručit do:
12.12.2022
Kód: B116
1 699 Kč
Adventní rozptýlení
Nezapomenutelný dárek
Nezapomenutelný dárek
S gifitem tvůj dárek jen tak nevyšumí ani nezapadne mezi ostatní prezenty. Odlišíš se unikátním způsobem gratulace, minimalistickým designem i promyšleným konceptem každého boxu.
Až k rukám oslavence
Až k rukám oslavence
Nemůžeš popřát osobně? Nebo jen chceš pořádně zaujmout? Dej nám adresu a o víc se nestarej. Obdarovaný až po naskenování QR kódu zjistí, odkud vítr vane, a dvojité překvapení je na světě!
Kvalitní lokální produkty
Kvalitní lokální produkty
V gifitu nenakupujeme v supermarketu. Spolupracujeme s menšími, zejména českými dodavateli a kvalitu jejich výrobků osobně prověřujeme. Věříme, že je tímto krokem podpoříme a zákazníkům pomůžeme objevit i méně známé značky a produkty.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava dárků z gifit.cz je na náš účet! Můžete si vybrat, jestli si balíček necháte doručit na svou adresu nebo přímo na adresu obžalovaného.
S úctou k přírodě
S úctou k přírodě
Naše dárky balíme nejen s láskou, ale i ekologicky. K vyplnění dřevěných boxů využíváme dřevité vlny a kartonových proložek.

Obsah dárku

Alternativní popis

Přání skryté za QR kódem

S gifitem obdarovaného překvapíš nejen samotným obsahem dárkového boxu, ale i originální formou vzkazu. Tvá gratulace se jako kouzlem objeví po načtení přiloženého QR kódu. Jak na to? 

  1. Odešli objednávku na vybraný box. 
  2. Do e-mailu ti obratem přijde odkaz na vytvoření vzkazu.
  3. Vytvoř přání pomocí videa, fotografií či textu.

 

QR DO detailu

Příběhy produktů

Pod QR kódem najde obdarovaný nejen tvůj vzkaz, ale i zajímavé informace o produktech. Zkrátka, dozví se vše pro to, aby si dárek maximálně vychutnal. 

1

Stylový box

Tvoje překvapení schováme do stylového boxu z borovicového dřeva, který obdarovaný využije k uložení různých propriet. Ať už to budou společné vzpomínky a fotky nebo nářadí v garáži.
Rozměry 40 x 30 x 13 cm.

jablkovice z valašska

Jablkovice z Valašska 48%

V tomto tradičním destilátu se mísí chuť šťavnatých červených jablek a jaderniček, kterou v závěru doplňuje lehce kořenitá ostrost kyselkavých strýmek.
Obsah: 0,2l.

visnovice z valasska

Višňovice z Valašska 48%

Višňovice patří svou povahou k těm nejjemnějším destilátům se sytou, ovocnou vůní višní s lehounkým tropickým nádechem. Pikantně kořeněná chuť se přelévá až k lahodné sladkosti hořké čokolády.
Obsah: 0,2l.

hruskovice z valasska

Hruškovice z Valašska 48%

Hrušky vypěstované na valašských pláních dodávají destilátu jedinečnou chuť, ve které lze cítit med a nádech vánočního cukroví. Tato hruškovice má moc přenášet v době adventu do útulné, valašské dřevěné roubenky, vedle které se choulí v přístřešku stádo oveček. Stačí jen zavřít oči. Obsah: 0,2l.

 
 Vesely_grunt_slivovice_0,2l

Valašská slivovice

Pravá valašská slivovice. Intenzivní aroma zralých a jedinečných švestek z valašských strání. Plná a komplexní ovocná chuť s jemnou sladkostí a lehkým tónem marcipánu. Ta se bude v tátově placatce vyjímat!
Obsah: 0,2 l.

sušené hrušky

Sušené hrušky z Vysočiny

Sušené hrušky doplní hruškovici svou sladkou a zároveň jemnou chutí. Lze je pojídat k hruškovici nebo mlsat samostatně. Doporučujeme sušené ovoce (a nejen hrušky) luhovat krátkou chvíli v pálence.
Hmotnost: 100 g.

skořicová jablka sušená

Sušená jablka se skořicí z Vysočiny

Sušená domácí jablka posypána skořicí obdarované naladí na tu pravou vánoční atmosféru s typickou chutí svátků. Společně s jablkovicí vytváří ideální kombinaci na adventní neděli.
Hmotnost: 100 g.

sušené višně proslazené

Sušené višně proslazené 

Višně naložené v alkoholu? Pochoutka, kterou musí každý vyzkoušet! Mírně proslazené višně ale nemusí být jen naloženy do alkoholu, kdy výborně doplňují nejen degustaci pálenky, ale dobře poslouží i jako zdravý a rychlý snack.
Hmotnost: 100 g. 

Sušené švestky

Sušené švestky z Vysočiny

Zralé švestky jsou zbaveny pecek, ale dalšími úpravami (kromě sušení) již neprochází. Výsledný produkt je tedy zcela přírodní a bez přidaných sladidel. I přesto okouzlí obdarovaného svou chutí a doplní chuť pravé valašské slivovice.
Hmotnost: 100 g.

Kategorie: Dárky pro muže
Adresát: Dědeček, Kamarád, Kolega, Manžel, Přítel, Syn, Tatínek, Učitel
Adresátka: Babička, Dcera, Kamarádka, Kolegyně, Maminka, Manželka, Přítelkyně, Učitelka
? Čím potěšíš: Pálenkou
Vyber příležitost: Narozeniny, Svátek, Vánoce, Výročí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: