Přání skryté za QR kódem

Přání skryté za QR kódem je originální forma gratulace, která udělá ze super dárku nezapomenutelný. Jen si to představte. Obdarovaný rozbalí dárek, otevře Gifit box, načte QR kód a…překvápko! Na displeji se objeví vaše přání!

Jak vytvořit přání skryté za QR kódem?

Vyberte si některý z Gifit boxů a odešlete objednávku.

Do e-mailu vám obratem přijde odkaz na vytvoření vzkazu. Je to jednoduché – celým procesem vás provedeme krok po kroku.

Je na vás, zda gratulaci vytvoříte z videa, vložíte odkaz na YT, přidáte fotky, text, GIF...nebo všechno najednou. Kreativitě se meze nekladou!

Klidně si dejte na čas. Přání můžete nahrát kdykoliv – od okamžiku vytvoření objednávky až do předání dárku.

A dál už je to na vás. Tak jaká bude vaše #Gifitstory?

Občas se nás ptáte:

Musím k dárku nahrát vzkaz? Co se stane, když to neudělám?

Pokud se nakonec rozhodnete vzkaz nenahrát, nic se neděje. Kartičku s QR kódem můžete z Gifit boxu snadno vyndat a předat dárek bez ní.

Když vytvořím jednu objednávku na více boxů, můžu přesto nahrát ke každému dárku samostatný vzkaz?

Pokud chcete ke každému boxu nahrát samostatné přání, je nutné vytvořit vždy novou objednávku. Nebojte se ale, že byste díky tomu platili víc za poštovné, u nás máte dopravu vždy zdarma.

Musím videa či fotky do vzkazu vkládat pouze z počítače, nebo to jde i z mobilu?

Fotky a videa můžete vložit z počítače i z mobilu. Stránku k vytvoření vzkazu si totiž snadno přesměrujete do svého telefonu.

Jak velké video je možné do vzkazu nahrát? Jaké by mělo mít rozlišení a maximální délku?

Maximální velikost videa je 300 MB, rozlišení by nemělo být vyšší než Full HD, ideální formát je mp4. Aby se zachovala kvalita videa, doporučujeme délku okolo tří minut. Pokud chcete nahrát delší video, nahrajte ho v nižší kvalitě.

Jaké další formáty, kromě videa, můžu nahrát?

Kromě jednoho videa o velikosti 300 MB můžete nahrát až 10 fotografií a 5 GIFU o velikosti 10 MB. Připojit můžete i text.

Jak složité je naskenování QR kódu? Je k tomu potřeba nějaký speciální program?

Je to velice jednoduché. Stačí mít chytrý telefon, zapnout fotoaparát, namířit ho na QR kód a je to. Díky návodu, který je součástí dárkové kartičky, to zvládne opravdu každý.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení