Just Married

Chystáš se na svatbu, ale nemáš žádný svatební dar? Pak zapomeň na obálky a udělej nevěstě a ženichovi radost něčím originálním. Box pro novomanžele je rozhodně pobaví i potěší. A co v něm najdou? Od každého trochu. Něco dobrého na zub, na zapití společných úspěchů a také drobnosti k připomenutí jejich dne D.

Pro koho se box nejvíc hodí:

  • Dárek pro kamaráda
  • Dárek pro kolegyni nebo kolegu
  • Dárek pro všechny, kteří se rozhodli do toho praštit

 

Dostupnost Skladem, ihned odesíláme
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Kód: B126
2 199 Kč
Just Married
Nezapomenutelný dárek
Nezapomenutelný dárek
S gifitem tvůj dárek jen tak nevyšumí ani nezapadne mezi ostatní prezenty. Odlišíš se unikátním způsobem gratulace, minimalistickým designem i promyšleným konceptem každého boxu.
Až k rukám oslavence
Až k rukám oslavence
Nemůžeš popřát osobně? Nebo jen chceš pořádně zaujmout? Dej nám adresu a o víc se nestarej. Obdarovaný až po naskenování QR kódu zjistí, odkud vítr vane, a dvojité překvapení je na světě!
Kvalitní lokální produkty
Kvalitní lokální produkty
V gifitu nenakupujeme v supermarketu. Spolupracujeme s menšími, zejména českými dodavateli a kvalitu jejich výrobků osobně prověřujeme. Věříme, že je tímto krokem podpoříme a zákazníkům pomůžeme objevit i méně známé značky a produkty.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava dárků z gifit.cz je na náš účet! Můžete si vybrat, jestli si balíček necháte doručit na svou adresu nebo přímo na adresu obdarovaného.
S úctou k přírodě
S úctou k přírodě
Naše dárky balíme nejen s láskou, ale i ekologicky. K vyplnění dřevěných boxů využíváme dřevité vlny a kartonových proložek.

Obsah dárku

Alternativní popis

Přání skryté za QR kódem

S gifitem obdarovaného překvapíš nejen samotným obsahem dárkového boxu, ale i originální formou vzkazu. Tvá gratulace se jako kouzlem objeví po načtení přiloženého QR kódu. Jak na to? 

  1. Odešli objednávku na vybraný box. 
  2. Do e-mailu ti obratem přijde odkaz na vytvoření vzkazu.
  3. Vytvoř přání pomocí videa, fotografií či textu.

 

QR DO detailu

Příběhy produktů

Pod QR kódem najde obdarovaný nejen váš vzkaz, ale i zajímavé informace o produktech. Zkrátka, dozví vše pro to, aby si dárek maximálně vychutnal. 

1

Stylový box

Tvoje překvapení schováme do stylového boxu z borovicového dřeva, který obdarovaný využije k uložení různých propriet. Ať už to budou společné vzpomínky a fotky nebo nářadí v garáži.
Rozměry 40 x 30 x 13 cm. 

RR2019

Plecháček pro nevěstu

Originální plecháček lze využít při novomanželském focení a při následujících společných dnech. Díky motivu si novomanželé neprohodí svou ranní kávu.
Obsah: 330 ml.

RR2019

Plecháček pro ženicha

Originální plecháček lze využít při novomanželském focení a při následujících společných dnech. Díky motivu si novomanželé neprohodí svou ranní kávu.
Obsah: 330 ml.

RR2019

Společná pokladnička

Chystáte se na svatbu a hledáte originální způsob, jak novomanželům darovat peníze? Darujte je v pokladničce - prasátkách. Tak kdo myslíte, že ušetří více z budoucích novomanželů? 

Přírodní včelí svíčka

Svíčky z včelího vosku nejenže provoní místnost jemnou přírodní vůní medu, ale taky dokážou navodit uklidňující atmosféru, což se zaručeně během posledních svatebních příprav bude hodit.
Doba hořeni: 6,5 hodin.

Valašská slivovice 48%

Slivovice je ve velké míře brána jako lék na všechny neduhy. Pomůže při bolení v krku nebo při nachlazení.  Slušet jí to bude ale stejně i v plecháčcích pro budoucí novomanželem společně s pečeným čajem. Destilát má plnou chuť, kterou získal ze švestek pěstovaných na Valašsku.
Obsah: 200 ml.

RR2019

Pečený čaj

Lahodný a voňavý pečený čaj dělávaly již naše babičky a nyní s ním můžete potěšit novomanžele! Pečený čaj je pro plecháčky tím pravým ořechovým a pokud jej dochutí novomanželé slivovicí, překvapí je jedinečná chuť.
Hmotnost: 200 g.

Arašídový krém s bílou čokoládou

Předsvatební přípravy jsou občas trošku stresující a proto i budoucí novomanželé jistě najdou ve svých životech chvilky, kdy si potřebují obalit nervy sladkou specialitou. Proto je potěší právě arašídový krém s bílou čokoládou, který v sobě ukrývá zrnka soli vynikající až ke konci chuti.
Hmotnost: 250 g.

Ovesné sušenky s kokosem

Co nesmí chybět u chvilky zaslouženého odpočinku? Jednoznačně malá sladkost, která neodmyslitelně patří k odpolednímu šálku kvalitní a čerstvé kávy. Ovesné sušenky jsou však nejen dobré jako malý snack, ale i jako zdravá alternativa ke sladkostem nebo jako pohoštění pro návštěvy.
Hmotnost: 175 g.