Kolaudačka box

Dostavba domu nebo stěhování si žádá pořádnou oslavu. A ta se neobejde bez pěkného dárku pro novopečené obyvatele domu. Pokud ještě nevíš, čím je potěšit, pak jsi tu správně. Kolaudační box v sobě totiž skrývá vše, co pořádná oslava nového bydlení musí mít – láhev na slavnostní přípitek a pár dobrot k tomu.

Pro koho se box nejvíc hodí:

  • Dárek pro kamaráda i kamarádku
  • Dárek pro kolegu i kolegyni
  • Lze využít jako originální dárek pro kolaudační párty
Dostupnost Skladem, ihned odesíláme
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kód: B129
1 899 Kč
Kolaudačka box
Nezapomenutelný dárek
Nezapomenutelný dárek
S gifitem tvůj dárek jen tak nevyšumí ani nezapadne mezi ostatní prezenty. Odlišíš se unikátním způsobem gratulace, minimalistickým designem i promyšleným konceptem každého boxu.
Až k rukám oslavence
Až k rukám oslavence
Nemůžeš popřát osobně? Nebo jen chceš pořádně zaujmout? Dej nám adresu a o víc se nestarej. Obdarovaný až po naskenování QR kódu zjistí, odkud vítr vane, a dvojité překvapení je na světě!
Kvalitní lokální produkty
Kvalitní lokální produkty
V gifitu nenakupujeme v supermarketu. Spolupracujeme s menšími, zejména českými dodavateli a kvalitu jejich výrobků osobně prověřujeme. Věříme, že je tímto krokem podpoříme a zákazníkům pomůžeme objevit i méně známé značky a produkty.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava dárků z gifit.cz je na náš účet! Můžete si vybrat, jestli si balíček necháte doručit na svou adresu nebo přímo na adresu obdarovaného.
S úctou k přírodě
S úctou k přírodě
Naše dárky balíme nejen s láskou, ale i ekologicky. K vyplnění dřevěných boxů využíváme dřevité vlny a kartonových proložek.

Obsah dárku

Alternativní popis

Přání skryté za QR kódem

S gifitem obdarovaného překvapíš nejen samotným obsahem dárkového boxu, ale i originální formou vzkazu. Tvá gratulace se jako kouzlem objeví po načtení přiloženého QR kódu. Jak na to? 

  1. Odešli objednávku na vybraný box. 
  2. Do e-mailu ti obratem přijde odkaz na vytvoření vzkazu.
  3. Vytvoř přání pomocí videa, fotografií či textu.

 

 

QR DO detailu

Příběhy produktů

Pod QR kódem najde obdarovaný nejen váš vzkaz, ale i zajímavé informace o produktech. Zkrátka, dozví vše pro to, aby si dárek maximálně vychutnal.

1

Stylový box

Tvoje překvapení schováme do stylového boxu z borovicového dřeva, který obdarovaný využije k uložení různých propriet. Ať už to budou společné vzpomínky a fotky nebo nářadí v garáži. Rozměry 40 x 30 x 13 cm. 

Podtácky pod nápoje

Dřevěné podtácky pod všechny druhy nápojů se hodí do všech místností. Interiér obohatí svým jedinečným designem a ochrání nábytek před nechtěnými fleky. Podtácky jsou vyráběny v Beskydech, které se odráží v jejich designu.

Bezové víno

Když se řekne léto, každému se určitě vybaví teplé sluneční paprsky, kdy je ve vzduchu jde cítit klid a pohoda a také vůně černého bezu, který právě během letních měsíců dozrává. Bezinka má výrazné aroma a typickou sladkou chuť, která příjemně doplňuje chuť vína.
Obsah: 500 ml.

 

Svatojánské ořechy

Další moravská specialita, jejíž historie sahá až do 20. století. Proč svatojánské? Ořechy se sbírají kolem svátku svatého Jana a teprve poté se dále zpracovávají. Mladé ořechy naložené do speciálního sirupu díky své unikátní chuti okouzlují nejen spotřebitele, ale na soutěži si získaly srdce poroty a dostaly nejedno ocenění.
Hmotnost: 105 g.

Pečená jablíčka s karamelem

Džem s příchutí pečeného jablka, másla a karamelu? Jedna ze specialit, která okouzlí všechny milovníky sladkých chutí, jablek, ale i podzimní atmosféry. Džem lze ochutnat samostatně, s jemným pečivem nebo jej využít jako náplň do oblíbeného dezertu.
Hmotnost: 160 g.


Káva pražená v Luhačovicích

Brazilská káva z luhačovické pražírny překvapí nádechem hořké čokolády, ořechového másla a karamelu, který vyniká v jejím chuťovém profilu. Káva je vhodná především k přípravě espressa a každého milovníka potěší svou nízkou kyselostí.
Hmotnost: 125 g.

Bylinná směs pod polštář

Polštářek s bylinkami nejvyšší kvality, které byly vypěstovány na valašských loukách. Polštářek lze využít jako bylinnou směs během koupele, provonět skříň a nebo si díky němu zkvalitnit spánek. Jaké bylinky provoní den a napomůžou obdarované k relaxaci? Meduňka lékařská, mateřídouška, máta, ale i aromaticky výrazná levandule.
Hmotnost: 100 g., 2 ks