Maminčina odměna

Maminky jsou kouzelné bytosti. Potřeby dětí vždy staví nad ty své. Kolikrát ti už tvá máma tvrdila, že nemá hlad, jen aby ten poslední koláč mohla nechat tobě? Kolikrát asi kvůli tobě probděla noc? Teď máš příležitost jí to všechno konečně vynahradit.

Pro koho se box nejvíc hodí:

  • Dárek pro maminku k narozeninám nebo Vánocům
  • Dárek pro maminku k svátku
  • Dárek pro kamarádku, která se stala novopečenou mámou

 

Dostupnost Skladem, ihned odesíláme
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Kód: B112
1 899 Kč
Maminčina odměna
Nezapomenutelný dárek
Nezapomenutelný dárek
S gifitem tvůj dárek jen tak nevyšumí ani nezapadne mezi ostatní prezenty. Odlišíš se unikátním způsobem gratulace, minimalistickým designem i promyšleným konceptem každého boxu.
Až k rukám oslavence
Až k rukám oslavence
Nemůžeš popřát osobně? Nebo jen chceš pořádně zaujmout? Dej nám adresu a o víc se nestarej. Obdarovaný až po naskenování QR kódu zjistí, odkud vítr vane, a dvojité překvapení je na světě!
Kvalitní lokální produkty
Kvalitní lokální produkty
V gifitu nenakupujeme v supermarketu. Spolupracujeme s menšími, zejména českými dodavateli a kvalitu jejich výrobků osobně prověřujeme. Věříme, že je tímto krokem podpoříme a zákazníkům pomůžeme objevit i méně známé značky a produkty.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava dárků z gifit.cz je na náš účet! Můžete si vybrat, jestli si balíček necháte doručit na svou adresu nebo přímo na adresu obdarovaného.
S úctou k přírodě
S úctou k přírodě
Naše dárky balíme nejen s láskou, ale i ekologicky. K vyplnění dřevěných boxů využíváme dřevité vlny a kartonových proložek.

Obsah dárku

Alternativní popis

Přání skryté za QR kódem

S gifitem obdarovaného překvapíš nejen samotným obsahem dárkového boxu, ale i originální formou vzkazu. Tvá gratulace se jako kouzlem objeví po načtení přiloženého QR kódu. Jak na to? 

  1. Odešli objednávku na vybraný box. 
  2. Do e-mailu ti obratem přijde odkaz na vytvoření vzkazu.
  3. Vytvoř přání pomocí videa, fotografií či textu.

 

QR DO detailu

Příběhy produktů

Pod QR kódem najde obdarovaný nejen tvůj vzkaz, ale i zajímavé informace o produktech. Zkrátka, dozví se vše pro to, aby si dárek maximálně vychutnal.

1

Stylový box

Tvé překvapení schováme do stylového boxu z borovicového dřeva, který obdarovaný využije k uložení různých propriet. Ať už to budou společné vzpomínky a fotky nebo nářadí v garáži.
Rozměry 40 x 30 x 13 cm.

RR2019

Přírodní mýdlo Lilac blossom

Mýdlo, které nejen hezký voní, ale díky svému originálnímu vzhledu bude i povedeným designovým kouskem do koupelny. A navíc s neodolatelnou šeříkovou vůní. Díky mýdlu si maminka vzpomene na dny, kdy jste jí domů nosili větvičky šeříků, které vždy provoněly místnost nezaměnitelnou vůní.
Obsah: 100 g.

Vonná svíčka pro maminku

100% přírodní svíčka vyrobena speciálně pro všechny milující mámy. Nejenže voní po jemných květinách, ale květy sedmikrásky zdobí i její vosk u knotu. Potěšte maminku designovým kouskem, který provoní její domov a rozzáří jej jemným světýlkem.
Doba hoření: cca 50 hodin

Káva Tairora A

Káva z Papuy-Nové Guiney je určena speciálně k přípravě filtrované kávy. Právě díky alternativní přípravě vynikne její jedinečná chuť, kterou si zamilují všichni milovníci kvalitní kávy a nevšedních zážitků. V exotické kávě se promítá náznak jablek, meruněk, kakaových bobů a další chutě, které společně vytvářejí jedinečný kávový profil. Káva je balená již namletá a je určena k přímému užití.
Obsah: 125 g.

 

RR2019

Hrnek "Pro nejlepší maminku"

Hrnek, který vždy tvé mámě připomene, že právě ona je pro tebe tou nejlepší. Stylová nádobka je vhodná na teplé nápoje, které všichni tolik milujeme. Právě třeba na lahodnou kávu připravenou z výběrových zrn z lázeňské pražírny s kapkou karamelového sirupu.
Obsah: 330 ml.

 

RR2019

Ovocné víno Perlíto

Z trnek se dá vyrobit ledacos. Třeba povidla na tradiční valašský frgál. A každému se určitě vybaví slivovice. Ale už jste někdy ochutnali lahodné ovocné víno z trnek? Pokud ano, tak víte, o jakou dobrotu se jedná. A pokud ne, čeká na obdarovaného skutečný trnkový zážitek.
Obsah: 750 ml.

Čokoládový krém s příchutí lískových oříšků

Belgický čokoládový krém je tím pravým pro všechny milovnice čokolády a čokoládových pochoutek, jehož dokonalou a jedinečnou chuť dokreslují a podtrhují lískové oříšky. Dobrotu lze jednoduše namazat na bílé pečivo nebo si ji vychutnávat jen tak samotnou.
Obsah: 250 g.