Miluju bublinky

Představte si letní podvečer se sklenkou kvalitního sektu s výhledem do krajiny. Takto zní večer s označením ideál! Bohužel si podobný podvečer můžeme dovolit jen v době dovolené, ale přitom by jej většina z nás ocenila hlavně po náročném dni v práci. Ale přiblížit se k němu lze díky našemu ,šumivému boxu', který dokáže částečně přenést vinařskou atmosféru i k obdarovanému domů na terasu. Zaměřili jsme se na vinný relax v pravém slova smyslu. A navíc může obdarovaná osoba hýčkat všechny své smysly. České sekty od vybraných vinařů zkrátka okouzlí svou dokonalou chutí každého.

Pro koho se box nejvíc hodí:

  • Dárek pro kamarádku
  • Dárek pro kolegyni
  • Dárek pro všechny milovníky sektů
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: B122
1 899 Kč –15 % 1 599 Kč
Miluju bublinky
Miluju bublinky
1 899 Kč –15 %
Nezapomenutelný dárek
Nezapomenutelný dárek
S gifitem tvůj dárek jen tak nevyšumí ani nezapadne mezi ostatní prezenty. Odlišíš se unikátním způsobem gratulace, minimalistickým designem i promyšleným konceptem každého boxu.
Až k rukám oslavence
Až k rukám oslavence
Nemůžeš popřát osobně? Nebo jen chceš pořádně zaujmout? Dej nám adresu a o víc se nestarej. Obdarovaný až po naskenování QR kódu zjistí, odkud vítr vane, a dvojité překvapení je na světě!
Kvalitní lokální produkty
Kvalitní lokální produkty
V gifitu nenakupujeme v supermarketu. Spolupracujeme s menšími, zejména českými dodavateli a kvalitu jejich výrobků osobně prověřujeme. Věříme, že je tímto krokem podpoříme a zákazníkům pomůžeme objevit i méně známé značky a produkty.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava dárků z gifit.cz je na náš účet! Můžete si vybrat, jestli si balíček necháte doručit na svou adresu nebo přímo na adresu obdarovaného.
S úctou k přírodě
S úctou k přírodě
Naše dárky balíme nejen s láskou, ale i ekologicky. K vyplnění dřevěných boxů využíváme dřevité vlny a kartonových proložek.

 Obsah dárku

Alternativní popis

Přání skryté za QR kódem

S gifitem obdarovaného překvapíš nejen samotným obsahem dárkového boxu, ale i originální formou vzkazu. Tvá gratulace se jako kouzlem objeví po načtení přiloženého QR kódu. Jak na to? 

  1. Odešli objednávku na vybraný box. 
  2. Do e-mailu ti obratem přijde odkaz na vytvoření vzkazu.
  3. Vytvoř přání pomocí videa, fotografií či textu. 

 

QR DO detailu

Příběhy produktů

Pod QR kódem najde obdarovaný nejen tvůj vzkaz, ale i zajímavé informace o produktech. Zkrátka, dozví se vše pro to, aby si dárek maximálně vychutnal.

1

Stylový box

Tvoje překvapení schováme do stylového boxu z borovicového dřeva, který obdarovaný využije k uložení různých propriet. Ať už to budou společné vzpomínky a fotky nebo nářadí v garáži.
Rozměry 40 x 30 x 13 cm.

RR2019

Sekt Eva Marie

České šumivé víno z rodinného vinařství Jedlička Bořetice okouzlí svou jemně sladkou chutí. Za vyváženým charakterem sektu z vinné odrůdy Chardonnay stojí výroba metodou charmat, která je zárukou mystické dokonalosti. Ve svém buketu skrývá také vůně růže a medových pláství.
Obsah: 750 ml.

Spark Chardonnay 2019

Vinařství Maňák, ze kterého pochází láhev tohoto sektu, se zabývá nejen výrobou klasických vín, ale i šumivých vín nesoucích označení Spark. Sekty jsou vyrobeny z vinné odrůdy Chardonnay. Na kvalitě nápoje se kromě kvalitních bio hroznů výrazně podepsalo i zpracování a následná doba zrání.
Obsah: 750 ml.

Marmelady_s_pribehem_jahoda_bohemia_sekt_dzem

Jahodová marmeláda se sektem

Marmelády, které samy o sobě vyprávějí příběh. Spojení dvou oblíbených surovin v jedinečnou marmeládu s netradiční chutí. Zralé jahody, které všichni milujeme pro jejich sladkost, propojené s osvěžující chutí šumivého vína. Marmeláda se dá vychutnat společně s pečivem, nebo při lahvi dobrého vína jako omáčka k sýrům.
Hmotnost: 205 g.

BC210051

Šumivá bomba

Šumivá bomba s vůní vína, která zpříjemní i sebevíce náročný den a pomůže odplavit i sebevětší stres. Šumivou bombu stačí hodit do horké vody a užít si koupel s vinnou vůní.
Hmotnost: 100 g.

Brilla rosé Prosecco Spumante

Brilla prosecco potěší obdarovanou již svým vzhledem a to díky originální láhvi zdobené ornamenty. Samotné prosecco má jemně růžovou barvu. V chuti se mísí ovocné a květinové tóny a sladké a kyselé chutě, které společně tvoří lehký a osvěžující buket.
Obsah: 200 ml.

Brilla rosé Prosecco Spumante

Brilla prosecco potěší obdarovanou již svým vzhledem a to díky originální láhvi zdobené ornamenty. Samotné prosecco má jemně růžovou barvu. V chuti se mísí ovocné a květinové tóny a sladké a kyselé chutě, které společně tvoří lehký a osvěžující buket.
Obsah: 200 ml.