Netradiční koštovačka

Říká se, že na Moravě zkusí převést do tekuté podoby všechno, co se dá. Slivovice nebo hruškovice, to už je stará klasika. Ale jak to asi dopadne, když se vypálí třeba maliny, šípky, nebo jahody? Fakt, i jahody. Podle nás to teda dopadlo víc než dobře. Jak by řekli na Moravě, tož okoštuj to sám!

Pro koho se box nejvíc hodí:

  • Dárek pro tátu
  • Dárek pro dědu
  • Dárek pro všechny milovníky pálenek

 

Dostupnost Skladem, ihned odesíláme
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kód: B121
1 799 Kč
Netradiční koštovačka
Nezapomenutelný dárek
Nezapomenutelný dárek
S gifitem tvůj dárek jen tak nevyšumí ani nezapadne mezi ostatní prezenty. Odlišíš se unikátním způsobem gratulace, minimalistickým designem i promyšleným konceptem každého boxu.
Až k rukám oslavence
Až k rukám oslavence
Nemůžeš popřát osobně? Nebo jen chceš pořádně zaujmout? Dej nám adresu a o víc se nestarej. Obdarovaný až po naskenování QR kódu zjistí, odkud vítr vane, a dvojité překvapení je na světě!
Kvalitní lokální produkty
Kvalitní lokální produkty
V gifitu nenakupujeme v supermarketu. Spolupracujeme s menšími, zejména českými dodavateli a kvalitu jejich výrobků osobně prověřujeme. Věříme, že je tímto krokem podpoříme a zákazníkům pomůžeme objevit i méně známé značky a produkty.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava dárků z gifit.cz je na náš účet! Můžete si vybrat, jestli si balíček necháte doručit na svou adresu nebo přímo na adresu obdarovaného.
S úctou k přírodě
S úctou k přírodě
Naše dárky balíme nejen s láskou, ale i ekologicky. K vyplnění dřevěných boxů využíváme dřevité vlny a kartonových proložek.

Obsah dárku

Alternativní popis

Přání skryté za QR kódem

S gifitem obdarovaného překvapíš nejen samotným obsahem dárkového boxu, ale i originální formou vzkazu. Tvá gratulace se jako kouzlem objeví po načtení přiloženého QR kódu. Jak na to? 

  1. Odešli objednávku na vybraný box. 
  2. Do e-mailu ti obratem přijde odkaz na vytvoření vzkazu.
  3. Vytvoř přání pomocí videa, fotografií či textu. 

 

QR DO detailu

Příběhy produktů

Pod QR kódem najde obdarovaný nejen tvůj vzkaz, ale i zajímavé informace o produktech. Zkrátka, dozví se vše pro to, aby si dárek maximálně vychutnal. 

1

Stylový box

Tvoje překvapení schováme do stylového boxu z borovicového dřeva, který obdarovaný využije k uložení různých propriet. Ať už to budou společné vzpomínky a fotky nebo nářadí v garáži.
Rozměry: 40 x 30 x 13 cm. 

Broskvovice 48%

Limitovaná pálenka z broskví v sobě odráží pravou atmosféru léta. Broskvovice má jemnou chuť a aroma, které potěší jak muže, tak i ženy.
Obsah: 350 ml.

Vesely_grunt_merunkovice_0,2l

Meruňkovice 48%

Meruňkovice potěší všechny milovníky klasických pálenek. Při výrobě byly využity meruňky kvalitní velkopavlovické odrůdy, které jsou sladké a jejich chuť se odráží ve výsledném produktu.
Obsah: 200 ml.

Svachovka_sipkovice_0,025l

Šípkovice 43%

Čerstvě natrhané šípky, následná macerace, destilace a výsledek? Pálenka v netradiční příchuti, která potěší všechny milovníky pálenek. Šípkovice má nostalgický význam, díky kterému si obdarovaný vzpomene na podzimní dny, kdy se všude na pláních červenají dozrávající šípky.
Obsah: 0,05 l

Svachovka_jerabinka_0,05

Jeřabinka 43%

Dá se vyrobit pálenka z ovoce, které obsahuje jen nepatrné procento cukru? Tento destilát je vyroben z plodů jeřabiny a má překvapivě sladkou chuť a nezaměnitelnou vůni.
Obsah: 0,05l

Jahodová pálenka 48%

Pálenka z jahod je skvostem, který musí každý milovník destilátů vyzkoušet! Její jedinečnost spočívá v náročném procesu při zpracování. Díky své jemnosti potěší nejen muže, ale své fanoušky si najde i u zástupu žen.
Obsah: 350 ml.

Svachovka_merunka_dzem_s_vanilkou_a_30alko

Meruňkový džem s vanilkou a 30% alkoholem

Meruňkový džem se špetkou vanilky a kapkou 30% alkoholu? Nebeské pohlazení pro chuťové buňky obdarovaných! Delikatesa překvapí v kombinaci třeba s čerstvým pečivem, na palačinkách, nebo například jako náplň do koláče.
Obsah: 250 ml.

Pálenka z černého rybízu

Valašská pálenka, která překvapí obdarované svou jemností a příjemnou chutí ovoce v hořké čokoládě. Rybíz, který se využívá k destilaci pochází ze sadů v Šumperku a vyznačuje se vysokou kvalitou.
Obsah: 0,04 l.

Slivovice 48%

Slivovice je ve velké míře brána jako lék na všechny neduhy. Pomůže při bolení v krku, na nachlazení, ale slušet jí to bude i v plecháčcích pro budoucí novomanžele. Tento vzorek tradiční slivovice má plnou chuť, kterou získal ze švestek pěstovaných na Valašsku.
Obsah: 0,04 l.

Višňovice 48%

Destilát, který díky své jemné chuti ocení i chuťové pohárky něžných žen. Přes vyváženou chuť pálenky lze rozeznat sytost ovoce. Kromě zralých višní překvapí obdarované i decentní náznak tropického ovoce.
Obsah: 0,04 l.

Panáky na slivovici

No, bez pořádné štamprle degustovat asi nepůjde. A tak jsme do boxu pro jistotu vložili dvě.
Množství: 2 ks.