Objev HYGGE

Říká se, že štěstí si za peníze nekoupíš. Díky našemu boxu ale můžeš svým blízkým k pocitu štěstí a radosti alespoň přispět. Podle dánského stylu hygge je klíčem k úspěchu schopnost vytvořit si příjemnou atmosféru kdykoliv a kdekoliv. A právě s tímto boxem plným dobrot a dalších malých radostí se to obdarovanému určitě podaří.

Pro koho se box nejvíc hodí:

  • Dárek pro kamarádku nebo kamaráda
  • Dárek pro sourozence
  • Dárek pro manželku
  • Dárek pro kolegyni nebo kolegu

 

Dostupnost Skladem, ihned odesíláme
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Kód: B123
1 699 Kč
Objev HYGGE
Nezapomenutelný dárek
Nezapomenutelný dárek
S gifitem tvůj dárek jen tak nevyšumí ani nezapadne mezi ostatní prezenty. Odlišíš se unikátním způsobem gratulace, minimalistickým designem i promyšleným konceptem každého boxu.
Až k rukám oslavence
Až k rukám oslavence
Nemůžeš popřát osobně? Nebo jen chceš pořádně zaujmout? Dej nám adresu a o víc se nestarej. Obdarovaný až po naskenování QR kódu zjistí, odkud vítr vane, a dvojité překvapení je na světě!
Kvalitní lokální produkty
Kvalitní lokální produkty
V gifitu nenakupujeme v supermarketu. Spolupracujeme s menšími, zejména českými dodavateli a kvalitu jejich výrobků osobně prověřujeme. Věříme, že je tímto krokem podpoříme a zákazníkům pomůžeme objevit i méně známé značky a produkty.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava dárků z gifit.cz je na náš účet! Můžete si vybrat, jestli si balíček necháte doručit na svou adresu nebo přímo na adresu obdarovaného.
S úctou k přírodě
S úctou k přírodě
Naše dárky balíme nejen s láskou, ale i ekologicky. K vyplnění dřevěných boxů využíváme dřevité vlny a kartonových proložek.

Obsah dárku

Alternativní popis

Přání skryté za QR kódem

S gifitem obdarovaného překvapíš nejen samotným obsahem dárkového boxu, ale i originální formou vzkazu. Tvá gratulace se jako kouzlem objeví po načtení přiloženého QR kódu. Jak na to? 

  1. Odešli objednávku na vybraný box. 
  2. Do e-mailu ti obratem přijde odkaz na vytvoření vzkazu.
  3. Vytvoř přání pomocí videa, fotografií či textu. 

 

QR DO detailu

Příběhy produktů

Pod QR kódem najde obdarovaný nejen tvůj vzkaz, ale i zajímavé informace o produktech. Zkrátka, dozví se vše pro to, aby si dárek maximálně vychutnal.

1

Stylový box

Tvoje překvapení schováme do stylového boxu z borovicového dřeva, který obdarovaný využije k uložení různých propriet. Ať už to budou společné vzpomínky a fotky nebo nářadí v garáži.
Rozměry: 40 x 30 x 13 cm. 

Svíčka s posypem a vůní fialky

Milovnice hygge životního stylu jistě ocení svíčku, která její domov nejen rozzáří, ale i provoní jedinečnou vůní. Květinovou atmosféru si tak může užít i během sychravých podzimních dnů nebo dlouhých zimních večerů.
Doba hoření: cca 50 hodin.

Cokoladovna_janek_prava_horka_cokolada

Horká čokoláda

Zlepší náladu, zahřeje a bude chutnat všem! Jedná se o výběrovou čokoládu, která neobsahuje žádná dochucovadla ani umělá aromata. Sladkou chuť zajišťuje kokosový cukr, který je k čokoládě přimíchán. Čokoládu stačí roztopit v horkém mléce a užít si čokoládový dýchánek.
Obsah: 250 g.

Lazenska_kava_lazenske_ovesne_susenky_kokosove

Ovesné sušenky

Co nesmí chybět u odpolední kávy? Jednoznačně sladkost, kterou lze obohatit kávový dýchánek a vychutnat si svůj zasloužený doušek naplno. Ovesné sušenky z Lázeňské kávy v Luhačovicích jsou nejen dobré jako malý snack na cesty, ale i jako zdravá alternativa ke sladkostem, nebo jako pohoštění pro návštěvy.
Hmotnost: 175 g.

Hygge_antistresove_omalovanky

Antistresové omalovánky

Čím vším lze navodit tu pravou hygge atmosféru? Pohodovou chvíli, kdy si obdarovaná zapálí svíčku, uvaří šálek horké čokolády a jen si vychutnává ničím nerušený čas s nádechem Skandinávie, obohatí hygge omalovánky, které obsahují všechno co hygge v sobě skrývá. Nechte obdarovanou relaxovat díky skandinávské strohosti a pocitu štěstí, které jsou pro hygge tak typické. 

 
Maped_pastelky_mini

Pastelky Maped

Díky pastelkám se může obdarovaná pustit do vybarvování hned při otevření boxu a nebo v nejbližší volné chvilce. Díky velikosti může pastelky přibalit na cesty a pustit se do antistresové zábavy například při čekání na letišti a nebo při delším cestování.

Soaphoria_sul_do_koupele_himalajska

Himalájská sůl do koupele

Pravou pohodu pomůže navodit i dlouhá, ničím nerušená koupel s himalájskou solí. Díky soli si obdarovaná užije nejen zasloužený relax, ale načerpá novou energii a navíc je sůl skvělým pomocníkem v boji proti nachlazení a různým virózám. Sůl sice neobsahuje žádnou esenciální složku, tu však lze snadno nahradit zapálením pravé hygge svíčky.
Hmotnost: 450 g.