Adventní rozptýlení

Zpříjemnění adventních nedělí díky pravým valašským pálenkám. Každá neděle v jiném duchu.

Co se Vám vybaví, když se vysloví slovo advent? Chaos? Neustálý úklid? Pečení vánočního cukroví? Nebo je to pro vás spíše doba veselí? Volný čas, který strávíte s rodinou? Návštěva vánočních trhů a ochutnávání různých specialit? Ať je kterákoliv možnost správná, spojuje ji vždy pravidelnost a atmosféra, kterou s sebou přináší. A právě adventní box pro dospělé dokáže zajistit během adventu pravidelnost. Díky kouzlu? Kdepak! Díky kvalitním valašským pálenkám, které vyvolají tu pravou atmosféru kdekoliv a uklidní všechen předvánoční shon. Každou neděli jsme zahalili do jedné ovocné příchutě. Jaké to jsou? 

    1. neděle se nese ve znamení hrušek - hruškovice, sušené hrušky a aromavosk s vůní perníčku
    2. neděle má nádech jablek a skořice - jablkovice, sušené jablka se skořicí a skořicová vonná svíčka
    3. neděle s nádechem višní a čokolády - višňovice, sušené višně a sušenky s příchutí čokolády
    4. neděle se nese ve znamení klasické valašské švestky, která od pradávna k Vánocům patří - pravá valašská slivovice, sušené švestky a káva z lázeňské pražírny
Gifit marketing

Stylový box

Elegantní box z borovicového dřeva, který díky své univerzálnosti určitě najde další uplatnění i u tebe v domácnosti. 

Hruškovice z Valašska

Hruškovice z Valašska 48%

Pravá pálenka z Valašska s chutí hrušky. Hrušky vypěstované na Valašských pláních dodávají destilátu jedinečnou chuť, v které lze cítit med a nádech vánočního cukroví. Hruška vnese do adventního období náznak pravých Valašských svátků v roubence. Obsah: 0,2l. 

Jablkovice z Valašska

Jablkovice z Valašska 48%

Jemný destilát, který v sobě mísí chuť dvou druhů jablek vypěstovaných v sadech na Malináčích. Chuť jablkovice je jemná s mírně kořenitou vůní. Obsah: 200 ml.

Višňovice z Valašska

Višňovice z Valašska 48%

Destilát, který díky své jemné chuti ocení i ženy a jejich chuťové pohárky. I přes svou jemnou chuť pálenky jde rozeznat sytost ovoce. Kromě chuti zralých višní překvapí obdarované jemný náznak tropického ovoce.  Obsah: 200 ml.

Slivovice z Valašska

Slivovice z Valašska 48%

Slivovice je ve velké míře brána jako lék na všechny neduhy. Pomůže při bolení v krku, na nachlazení, ale je vhodná i jako prevence proti podzimním chřipkám. Slivovice z Veselého Gruntu má plnou chuť, kterou získala ze švestek pěstovaných na Valašsku. Obsah: 200 ml.

Sušené hrušky

Sušené hrušky z Vysočiny

Sušené hrušky doplní chuť hruškovice svou sladkostí ale i přesto jemnou chutí. Lze je degustovat společně s hruškovicí nebo mlsat samostatně. Doporučujeme (nejen hrušky) louhovat krátkou chvíli v pálence. Hmotnost: 100 g.

Jablka se skořicí

Sušená jablka se skořicí z Vysočiny

Sušená domácí jablka posypána skořicí obdarované naladí na tu pravou vánoční atmosféru s typickou chutí svátků. Společně s jablkovicí vytváří ideální kombinaci na adventní neděli. Obsah: 100 g.

Višně sušené

Sušené višně proslazené

Višně naloženy v alkoholu? Pochoutka, kterou musí obdarovaní vyzkoušet! Mírně proslazené višně, ale nemusí být jen naloženy do alkoholu, ale výborně doplňují degustaci pálenky i jako zdravá svačinka. Obsah: 100 g.

Sušené švestky

Sušené švestky z Vysočiny

Domácí švestky sušené bez přidaných sladidel skvěle doplní adventní neděli se slivovicí. Obsah: 100 g.