Babiččina spíž

Vzpomínám, jak marmelády vařila moje babička. Na plotně bublalo v obřím hrnci rozvařené ovoce a my jsme jako děti potají prstem ochutnávaly. Na podzim pak na řadu přišla švestková a hrušková povidla a někdy také ze všech nejpracnější šípková.  

Výroba džemů, marmelád a povidel je symbolem léta a raného podzimu, kdy dozrávají nejrůznější druhy ovoce. Výběr těch nejlepších najdeš v našem boxu, kde na tě čeká vedle tradičních ovocných zavařenin také několik nečekaných kombinací. Ať už nedáš dopustit na jednoduché klasiky, nebo si potrpíš na neotřelé příchutě, z pestré nabídky si zaručeně vybereš svého favorita. 

Z_komurky_dzem_jablko_v_karamelu_s_orechy_a_rozinkami

Džem jablka v karamelu s rozinkami a ořechy

Netradiční džem, který v sobě ukrývá unikátní chuťový mix jablečného závinu. Dá se namazat na vánočku, přidat do jogurtu a nebo mlsat jen tak samotný. Jablka byla obalena v karamelu a ochucena rozinkami.
Obsah: 170 g.

Hruškový džem s příchutí cookies

Přírodní džem vyrobený v známé manufaktuře La cuillére gourmande s netradiční příchutí. Obdarovanou překvapí džem vyroben ze sladkých hrušek s výběrovými čokoládovými cookies. Díky příměsi sušenek se nejedná o ledajaký džem, ale opravdovou delikatesu, kterou si může vychutnat i místo dezertu.
Obsah: 225 g.      

Svacholada_malina_s_bazalkou_a_malinovici

Malinový džem s bazalkou a malinovicí

Malinový džem je klasika, kterou spousta z nás od mala pravidelně mlsá. Minimálně v podobě lineckého cukroví na Vánoce.  Ale pokud se propojí chuť malin a bazalky, hned vzniká nová chuť, která potěší spoustu chuťových pohárků. A ve Svachovce ji navíc okořenili jejich Malinovicí. Těžko se chuť popisuje - tuto specialitu musí každý ochutnat!
Obsah: 250 ml.

 

Švestky s 80% čokoládou

Představte si chuť čerstvě vařených povidel. A tu navíc doplňte 80% čokoládou. Tak přesně toto je specialita, kterou může obdarovaná vyzkoušet. Marmeláda dokonce svou hustostí připomíná zmiňované povidla. Přesně takhle chutná a voní podzim!
Obsah: 200 g.

Meruňkový džem z Beskyd

Džem uvařený z meruněk, které získaly svou chuť díky podnebí na jižní Moravě. Zpracovány ale byly v beskydském podhůří, díky kterému se do džemu propsala nostalgie a tradice.
Obsah: 120 ml.

Džem z malin, višní a červeného vína

Slovácký džem vyroben z přírodních pokladů vypěstovaných na Horňácku. Unikátní propojení chutí zralých višní a malin podtrhuje regionální BIO červené víno. Obsah: 200 ml.

Marmelady_s_pribehem_boruvka_cokolada_dzem

Borůvkový džem s čokoládou

Džem, který sám o sobě vypráví příběh. Jaký? O tom, jak se milované borůvky setkaly s 70% čokoládou značky Lindt a vznikla z toho chuťová bomba! Džem, který si zamiluje každý! Obsah: 205 g.