Bič na bacily

Rakytníkový sirup

Rakytníkový sirup

Rakytníkový sirup obsahuje 30 % rakytníku a 70 % jablečného koncentrátu, který je zároveň jediným sladidlem. Žádný přidaný cukr není potřeba! Sirup krásně osladí ledové drinky i horké čaje a navíc má uzávěr, který nekape.
Obsah: 250 ml.

Lipový med

Lipový med

Lipový med v sobě snoubí všechna lákadla vrcholného léta. Je intenzivní, ale jemný zároveň. Voní tak, že se skoro točí hlava. A vzpomínky na něj vydrží ještě dlouho poté, co sluneční paprsky podstatně zchladnou.
Obsah: 250 g.

 

Džem z rakytníku a jahod

Rakytník pochází ze sadů na Beckově, kde je výrobci sbírají a třídí a spolu s dalšími ovocnými složkami vytváří netradiční kombinace chutí. Cílem je nabídnout poctivé džemy s netradiční kombinací ovocných složek, kde hlavní ovocnou složkou je rakytník. Díky přidaným jahodám džem překvapí svou sladkostí.
Obsah: 400 g.

Rakytníkový čaj

Rakytníkový čaj s meduňkou

Rakytníkový čaj překvapí ovocno-bylinnou chutí a neodolatelnou vůní. Je výborný předně na podporu imunity. Rakytník pro tento čaj výrobce lisuje za studena a poté suší pomalu při nižších teplotách. Díky tomu si zachovává mnoho vitamínů a olejnin a má intenzivní chuť.
Obsah: 50 g.


Rakytníková limonáda

Limonáda, která potěší jak chuťové pohárky, tak i imunitní systém? Přesně to umí rakytníková limonáda, která je bohatá na přírodní vitamín C a chutná naprosto unikátně.
Obsah: 330 ml.

Saloos_esencialni_olej_imunita_a_nachlazeni

Esenciální olej na imunitu a proti nachlazení

Dodavatel: Saloos.100% přírodní směs esenciálních olejů poskytuje úlevu při chřipce a nachlazení, pomáhá posilovat imunitu a povzbuzuje při únavě po nemoci.
Obsah: 10 ml.

Naběračka na med 

Stylová, dřevěná naběračka pro snadnější nabírání medu. 

Valašská slivovice

Slivovice 48%

Slivovice je ve velké míře brána jako lék na všechny neduhy. Pomůže při bolení v krku, na nachlazení, ale je vhodná i jako prevence proti podzimním chřipkám. Slivovice z Veselého Gruntu má plnou chuť, kterou získala ze švestek pěstovaných na Valašsku.
Obsah: 0,04 l.

Meruňkovice 48%

Meruňkovice potěší všechny milovníky klasických pálenek. Při výrobě byly využity meruňky kvalitní Velkopavlovické odrůdy, které jsou sladké a jejich chuť se odráží ve výsledném produktu.
Obsah: 0,04l