Cesta kolem kávového světa

Káva Roiser Banda Sanchez

Káva z Peru vhodná na přípravu espressa potěší všechny kafaře širokou paletou chuťových vjemů, které v sobě ukrývá. V každém doušku ucítíš kromě samotné kávy také nádech lesního ovoce, čokolády a kešu oříšků. Její nižší kyselost ocení také příležitostní konzumenti tohoto nápoje.
Obsah: 125 g.

Lazenska_kava_espresso_smes_brazilie

Káva Pedra Redonda

V chuťovém profilu této brazilské kávy příjemně překvapí tóny hořké čokolády, ořechového másla a karamelu. Podobně jako káva Roiser Banda Sanchez je vhodná k přípravě espressa a díky nižší kyselosti potěší všechny milovníky kávy.
Obsah: 125 g.

Svíčka s vůní cappuccina

Každého kávoholika zajisté potěší svíčka, která voní jako šálek čerstvě připraveného cappuccina. A určitě ocení také stylové zdobení samotnými kávovými zrníčky. Svíčka je vyrobena ze 100% přírodního vosku a neobsahuje škodliviny, které by se po zapálení uvolňovaly do ovzduší.
Doba hoření: až 50 hodin.

Ponorné sítko Brew it stick

Dobrá káva i mimo pohodlí domova nebo kavárny? Díky tomuto udělátku to není žádný problém! Stačí vzít hrnek, naplnit ponorné sítko namletou kávou, zalít horkou vodou a nechat luhovat. Díky snadné přípravě si může obdarovaný užít svůj šálek kávy i na cestách daleko od domácího kávovaru. Navíc je sítko univerzální a stejně dobře poslouží také k přípravě dobrého čaje.

Termohrnek KeepCup

Žádná dobrá káva se neobjede bez stylového a kvalitního hrníčku. Tento hrníček ocení každý milovník kávy především v terénu, například na procházce lesem nebo městem, akčnějším cyklovýletu,  nebo třeba během výšlapu na horu, kterou je třeba pokořit a zdolat. Jsme si jistí, že termohrníčk KeepCup se zajisté stane nedílnou součástí výletního batůžku obdarovaného.
Obsah: 177 ml.

Káva Tairora A

Káva z Papuy-Nové Guiney je určena speciálně k přípravě filtrované kávy. Právě díky alternativní přípravě vynikne její jedinečná chuť, kterou si zamilují všichni milovníci kvalitní kávy a nevšedních zážitků. V exotické kávě se promítá náznak jablek, meruněk, kakaových bobů a další chutě, které společně vytvářejí jedinečný kávový profil. Káva je balená již namletá a je určena k přímému užití.
Obsah: 125 g.

Káva Banco Gotete Washed

Pokud obdarovaný preferuje jemnější kávu s nádechem vanilky a jahod, tuto jedinečnou kávu z Etiopie si prostě zamiluje.  Dobrodružná a exotická chuť zkrátka příjemně obohatí kávový rozhled každého milovníka tohoto nápoje. Také tato káva je již namletá a příprava je tak otázkou několika málo minut.
Obsah: 125 g.