Coffee time

RR2019

Káva pražená v Luhačovicích

Brazílie překvapí chutí hořké čokolády, ořechového másla a karamelu, který jde lehce z profilu kávy cítit. Díky svému zpracování se hodí na přípravu espressa, ale například i na cappuccino s troškou valašské atmosféry. Obsah: 125 g.

Karamel na dochucení kávy

Káva s tóny sladkého karamelu? S kapkou Vanda sirupu žádný problém! Sirup ale lze využít i při přípravě lívanců, dochutit s ním ovesnou kaši a nebo například přelít kopeček vanilkové zmrzliny a připravit si tak jedinečný dezert. Obsah: 330 ml.

Čokoládové ovesné sušenky

Poctivé ovesné sušenky, které zaženou hlad, doplní energii a nebo zpříjemní poklidný večer doma s panákem dobré pálenky. Sladká chuť k adventu neodmyslitelně patří. Obsah: 175 g. 

Dřevěný svícen

Dřevěný svícen má hned několik výhod. Jaké to jsou? Těmi hlavními je ekologická udržitelnost a jedinečný design. Svým designem obohatí každý interiér a degustaci kávy obohatí jedinečnou vůní sušených květů.

Čajová svíčka se sušenými květy

K svícnu nesmí chybět čajová svíčka, která domov provoní jemnou květinovou vůní. Ve vůni lze cítit levanduli a jemný náznak santalového dřeva. Svíčka má jemné zdobení. Doba hoření: 4 hodiny.