Pálava kryo

Palava kryo Zlomek a Vavra

Pálava Kryo 2020 - výběr z hroznů

Slovácká oblast a k tomu navíc odrůda Pálava je zárukou kvalitního vína již sama o sobě. Vinařství Zlomek a Vávra navíc tuto jistotu pojistili kryomacerací hroznů. Vynikne tak kořenitá chuť propojená s květinovými tóny, ve kterých se prolínají náznaky sušeného peckového ovoce a hruškových povidel. Tuto vinnou specialitku jsme doplnili o další pochoutky, které se k tomuto božskému nápoji výborně hodí.
Obsah: 700 ml.

Mrazem sušený balkánský sýr

Mírně slaný balkánský sýr byl vyroben na Moravě . Neobsahuje žádné přidané konzervanty ani dochucovadla, díky tomu vynikne jeho přirozená chuť, kterou si sýr udržel i přes lyofilizaci. K degustaci vína doporučujeme sýry podávat společně s pikantní chilli omáčkou.
Hmotnost: 20 g.

Sýrové nitě z Valašska

Valašské korbáčiky v mírně zmodernizované verzi - usušené mrazem. Díky této metodě se obdarovaný nemusí bát vzít korbáčiky i na cesty a užít si tak jejich chuť kdykoliv a kdekoliv. Zároveň chuť sýru podpoří tóny kvalitního vína a degustace tak získá zcela nový rozměr.
Hmotnost: 20 g.

Mrazem sušené jahody

Co všechno se člověk vybaví, když se řekne "jahody"? Vzpomínka na prosluněné dny, dobrou náladu a v neposlední řadě sladkou chuť. To vše v sobě ukrývají i mrazem sušené jahody, které si díky modernímu zpracování uchovaly nejen svou chuť, ale i výživovou hodnotu.
Hmotnost: 20 g.

Gifit marketing

Mrazem sušený cheddar

Čerstvé sýry bohužel do boxu přibalit nemůžeme, ale ty sušené mrazem jsou výbornou alternativou. Jako zástupce sýrů sušený mrazem představujeme polotvrdý sýr cheddar, jehož původ můžeme hledat v jihozápadní Anglii. Sýr si díky usušení mrazem udržel svou typickou chuť a navíc je bez přidaných konzervantů a dochucovadel.
Hmotnost: 20 g.

Sušené višně z Vysočiny

Sušené višně proslazené

Další specifickou chutí, kterou lze v Pálavě KRYO zaznamenat, je sušené peckové ovoce. Sušené višně jsou tedy tím pravým mlsáním k degustaci našeho specifického vína. Višně jsou mírně proslazené a nejsou tak kyselé, jak je známe. Sušené višně tvoří s Pálavou KRYO jedinečný celek a věříme, že nezůstane ani u jedné skleničky, ale ani u jednoho sousta ovoce.
Hmotnost: 100 g.