Dárkový box pro maminku

RR2019

Přírodní mýdlo Lilac blossom

Mýdlo, které nejen hezký voní, ale díky svému originálnímu vzhledu bude i povedeným designovým kouskem do koupelny. A navíc s neodolatelnou šeříkovou vůní. Díky mýdlu si maminka vzpomene na dny, kdy jste jí domů nosili větvičky šeříků, které vždy provoněly místnost nezaměnitelnou vůní.
Obsah: 100 g.

Vonná svíčka pro maminku

100% přírodní svíčka vyrobena speciálně pro všechny milující mámy. Nejenže voní po jemných květinách, ale květy sedmikrásky zdobí i její vosk u knotu. Potěšte maminku designovým kouskem, který provoní její domov a rozzáří jej jemným světýlkem.
Doba hoření: cca 50 hodin

Káva Tairora A

Káva z Papuy-Nové Guiney je určena speciálně k přípravě filtrované kávy. Právě díky alternativní přípravě vynikne její jedinečná chuť, kterou si zamilují všichni milovníci kvalitní kávy a nevšedních zážitků. V exotické kávě se promítá náznak jablek, meruněk, kakaových bobů a další chutě, které společně vytvářejí jedinečný kávový profil. Káva je balená již namletá a je určena k přímému užití.
Obsah: 125 g.

 

RR2019

Hrnek "Pro nejlepší maminku"

Hrnek, který vždy tvé mámě připomene, že právě ona je pro tebe tou nejlepší. Stylová nádobka je vhodná na teplé nápoje, které všichni tolik milujeme. Právě třeba na lahodnou kávu připravenou z výběrových zrn z lázeňské pražírny s kapkou karamelového sirupu.
Obsah: 330 ml.

 

RR2019

Ovocné víno Perlíto

Z trnek se dá vyrobit ledacos. Třeba povidla na tradiční valašský frgál. A každému se určitě vybaví slivovice. Ale už jste někdy ochutnali lahodné ovocné víno z trnek? Pokud ano, tak víte, o jakou dobrotu se jedná. A pokud ne, čeká na obdarovaného skutečný trnkový zážitek.
Obsah: 750 ml.

Čokoládový krém s příchutí lískových oříšků

Belgický čokoládový krém je tím pravým pro všechny milovnice čokolády a čokoládových pochoutek, jehož dokonalou a jedinečnou chuť dokreslují a podtrhují lískové oříšky. Dobrotu lze jednoduše namazat na bílé pečivo nebo si ji vychutnávat jen tak samotnou.
Obsah: 250 g.