Vánoční skřítek

Hrnek s nápisem "Můj zimní hrnek"

K Vánocům neodmyslitelně patří hrníček teplého nápoje, zachumlání pod deku a užívání si vánočního programu. Zpříjemni obdarované osobě nejen letošní Vánoce, ale i ty nadcházející díky hrníčku, který zachycuje kouzlo zimního svátku. Keramická proprieta atmosféru svátku nejen dokreslí, ale stane se i stylovým doplňkem do domácnosti.
Obsah hrnku: 330 ml.

Vánoční svíčka

Vonné svíčky si lidé zapalují převážně během zimních dnů, které k prosvícení domů v krátkých zimních dnech vyloženě vybízejí. Ručně vyráběná svíčka s dekorací domov rozzáří a zároveň naplní typickou vánoční vůní skořice a pomeranče. Přesně takto voní Vánoce!
Obsah: 200 ml.

RR2019

Vánoční sněžítko

Chybí obdarované bílá peřina za okny, kterou v posledních letech během Vánoc nahradilo bláto? Vykouzlete jí úsměv na tváři díky sněžítku, kterým stačí zatřást a užít si tak efekt sněžící koule.

RR2019

Sada na lití vánočního olova

Milovníka Vánoc jistě potěší možnost vyzkoušet si zvyk, která má v naší zemi dlouholetou tradici. Díky sadě na lití olova si může celá rodina  zkusit vyvěštit, co ji příští rok asi čeká. Je přece naším svatým posláním pokračovat v odkazu, který nám předali naši předkové.

Mýdlo s vůní svařeného vína

Vůně svařeného vína i během dlouhé koupele nebo rychlé sprchy? S tímto přírodním mýdlem to není žádný problém! Dopřej obdarované osobě možnost zahalit se vůní, kterou si zamiluje a dostane chuť na prosecco a nebo třeba poctivý vánoční svařák. Mimo příjemné, netradiční vůně mýdlo také regeneruje pokožku.
Obsah: 200 g.

Čaj pro chvíli pohody

Během vánočních návštěv si každý vychutná možnost odpočinku u pohádek a s šálkem teplého nápoje. Čaj z bylinek vypěstovaných na Valašsku je tím pravým pro chvilky pohody. A jaké bylinky se v této kouzelné bylinkové směsi najdeš? Ve složení nechybí levandule, máta, měsíček a spousta dalších prospěšných bylinek. Vše v BIO kvalitě.
Obsah: 33 g.

Med se slunečnicí

Vysoký podíl slunečnicového medu propůjčuje květovému medu zářivou, jasně žlutou barvu a také ovocnou chuť. Pastové zpracování brání jeho další krystalizaci a umožňuje široké spektrum využití od mazání na chleba po součást vašich oblíbených receptů.
Hmotnost: 250 g.

Jablečné marokánky s oříškem

Marokánky bezesporu patří mezi tradiční vánoční cukroví. Dají se máčet v čokoládě a pro příznivce kaloricky decentnější stravy se marokánky dělají také v odlehčené verzi bez čokolády. Marokánky z našeho boxu jsou vyrobeny z jablek doplněné kousky oříšků. Jedná se o čistě přírodní produkt bez přidaného cukru či jiných dochucovadel.
Hmotnost: 100 g.

Dekorační hlava skřítka

Roztomilá hlava skřítka s dlouhou, špičatou čepicí, typickým velkým nosem a zakrytýma očima. Nádherná zimní dekorace ve skandinávském stylu. Skřítka může obdarovaná osoba postavit samostatné na polici nebo pověsit do okna. Slušet mu to bude v jakékoli zimní či podzimní výzdobě.
Množství: 1 ks.

Sirup Kouzelná zima

Dá se do sirupu dostat vůni, atmosféru a chuť zimy? Právě tohle všechno v sobě snoubí unikátní sirup z Bílých Karpat Kouzelná zima. Sirup obsahuje všechny chutě, které k zimě patří a díky kterým budou chladné dny o něco příjemnější. Navíc neobsahuje žádná umělá dochucovadla! Doporučujeme z něj připravit punč s kapkou alkoholu.
Obsah: 0,25 l.

Naběračka na med

Stylová, dřevěná naběračka na snadnější nabírání medu.