Dárkový box ,Víno z Moravy na půl roku´

Je skvělé mít kolem sebe fajn lidi, kteří vás mají rádi. Díky nim vás totiž následující měsíce budeme zásobovat tím nejlepším vínem z Moravy! Kromě prvního vinného boxu, který už máte u sebe, vás podobných zásilek čeká ještě pět. A v každé z nich najdete 4 lahve vybraného vína, které vám zaručeně kápne do noty. Stačí, když nám na email info@gifit.cz pošlete číslo voucheru, který jsme vložili do boxu, váš telefon pro kurýra a adresu, na kterou chcete víno zasílat. O zbytek se už postaráme my. :-)

A nyní k samotnému dárku. Oslovili jsme nejvyhlášenější vinařství na Moravě s cílem vybrat do našich boxů ta nejlepší vína, která mají v nabídce. Výsledkem je unikátní sbírka 22 jedinečných a oceněných vín ze stejného počtu vinařství, které nyní postupně ochutnáte. 

Tato vína nenajdete v žádném supermarketu. Jedná se o s láskou vypiplané lokální produkty, které odráží chuť a zkušenosti jednotlivých vinařů. Není divu, že mnoho z nich získalo i prestižní ocenění. Věříme, že i díky zajímavým informacím, které k vínům přikládáme, si každý box vychutnáte do poslední kapky.

A budete se těšit na další.

 

Sauvignon / Vinné sklepy Skalák

Pozdní sběr, suché

Ročník: 2020

Borový čtvrtě / Nechvalín

Víno má nazlátlou barvu se zelenkavými odlesky. Charakteristické aroma přezrálého angreštu, doplňují ovocné tony maracuje. Chuť je plná, nasládlá s dlouhou prezistencí. Doporučujeme ke chřestovým specialitám, mořským plodům a k sladkovodním rybám.

Vinné sklepy Skalák patří k tradičním výrobcům přírodních vín Slovácké vinařské podoblasti. Nacházejí se ve Skalce u Kyjova a své pojmenování dostaly podle nedaleké skály, která je výjimečným jevem Chřibů. Vinné sklepy mají rodinný charakter a patří k nejvýznamnějším vinařstvím na Slovácku.

Ocenění: 

Zlatá medaile- Národní soutěž vín 2021

Stříbrná medaile- Salon vín 2022

Bronzová medaile – Great American IWC 2022

Zlatá medaile – FESTWINE 2022

Zlatá medaile – Vinařské Litoměřice 2022

Stříbrná medaile – Salon vín ČR 2022

Vítěz kategorie bílé víno – Královský košt Hodonín 2021

Zlatá medaile – Národní soutěž vín 2021

 

alternativní popisek
alternativní popisek

Merlot / Vinařství Štěpán Maňák

Suché, výběr z Hroznů

Ročník: 2019

Žádovice / Slovácko

Jako druhé víno ochutnáte červené víno z vinařství Štěpán Maňák ze slovácké podoblasti Jižní Moravy, asi 6km od Kyjova v blízkosti pohoří Chřiby. Právě na těchto jižních svazích, které dávají této krajině malebný ráz, jsou nejlepší vinice.Půdy jsou zde hlinitopísčité a sprašovité.

Ocenění: 

Velká Zlatá medaile - GRAND PRIX VINEX 2021

Zlatá medaile - FESTWINE 2021

Zlatá medaile - TOP 77 VÍN V ČR 2021

Zlatá medaile - Promenáda červených vín Velké Pavlovice 2021

Rulandské bílé / Vinařství Fučík

Pozdní sběr, suché

Ročník: 2019

Mikulov

Víno kvasilo a poté i celou dobu zrálo na jemných kalech v dubovém sudu. Zlatavá barva se zelenkavým meniskem. Výrazné odrůdové aroma s převažujícími tóny orientálního koření a exotického dřeva. V šťavnaté chuti naleznete stopy chlebové kůrky v harmonické symbióze se zelenými jablky a jostou. Doporučujeme toto víno k těstovinám, rybě či křupavému salátu.

Všechny vinice se nacházejí v katastru Mikulova na těch nejkrásnějších místech s úžasnými výhledy, proto i práce na těchto vinicích je radostnější.

Ocenění: 

Zlatá medaile - Prague Wine Trophy 2021

TOP 77 vín ČR 2022

 

alternativní popisek
alternativní popisek

Ryzlink rýnský / Vinařství Svatý Florian

Pozdní sběr, polosuché

Ročník: 2019

Bzenec

Plné víno s kořenitostí a decentními vůněmi lipového květu a kdouloně. Chuť je šťavnatá, pikantní a na konci lahodně nasládlá. Víno lze konzumovat samostatně, ovšem lze jej doporučit ke všem pokrmům z ryb, jemnějším úpravám drůbežího masa, k sýrům, čerstvému pečivu a ovoci.

Vinařství Svatý Florian se nalézá ve Bzenci, v srdci jižní Moravy, v oblasti proslulé pěstováním vinné révy. Vína jsou zpracovávána moderní technologií, ale v souladu starých osvědčených postupů.

Ocenění: 

Bronzová medaile: The Great American International Wine and Spirits Competition 2020 (USA) 

Frankovka / Rodinné vinařství Jedlička

Suché

Ročník: 2018

Terasy / Bořetice / Velkopavlovická podoblast

Další do party je víno v BIO kvalitě z vinařství Jedlička. Barva je rubínová s jemnými fialovými záblesky. Výrazné travnaté aroma s nádechem ostružin, povidel a zeleného čaje. Chuť je výrazná, šťavnatá a tvrdší, s čerstvou kyselinkou a vyššími tříslovinami. Kořenitá, ovocná chuť s nádechem třešňové kůry. Ve vůni i chuti nalézáme připomínku ostružin, černé třešně a hořké čokolády.

Rodinné vinařství hospodaří na 45 ha vinohradů v tratích Terasy, Čtvrtě a Kraví hora. Jedná se o prvotřídní polohy vinic s hlinito-písčitou půdou bohatou na hořčík. Mimochodem vinohrady v těchto místech jsou zmiňovány již v roce 1355, od těch dob jsou tu prakticky nepřetržitě. Sídlem vinařství je v Bořeticích historický areál prvorepublikového vinařského družstva VINOPA, který byl vybudován v roce 1932 a v roce 2005 byl kompletně zrekonstruován při zachování původní podoby hlavní budovy.

alternativní popisek
 
alternativní popisek

Veltlínské zelené / Filiberk Kobylí

Pozdní sběr, suché

Ročník: 2018

Lumperky / Kobylí

Pro milovníky suchého, rakouského, minerálního a slankavé Veltlíny s vůní bílého pepře. Přesně taková je 18ka z trati Lumperky v Kobylí. Po několika letech v láhvi dosáhla plné lahvové zralosti. Je olejovitá, nádherná ve skleničce a extrémně pitelná. Zrála na nerezu, 5 měsíců na jemných kalech.

Láhev Filiberku v sobě obsahuje lásku, radost a vírou překonané starosti i obavy. V každé láhvi je hrozen, který před tím, než se hroznem stal, prošel dlouhou cestou starostlivého ručního opečovávání.

Ocenění: 

Stříbrná medaile: AWC Vienna

Sylvánské zelené / Vinařství U Kapličky

Pozdní sběr, polosuché

Ročník: 2021

Nová hora / Zaječí / Velkopavlovická podoblast

Sylvánské zelené má Květnatě ovocný buket, přecházející až do tónů vyzrálého manga a cedrového dřeva. Chuť koresponduje s vůní a je ukončena příjemnou mandlovitostí. Vhodné ke studené kuchyni, k smaženým rybím pokrmům. Teplota podávání 10 – 12 °C.

Vinařství U Kapličky se zaměřuje se na výrobu přívlastkových vín z hroznů, které si pěstují ve vlastních vinicích. Dávájí si záležet na kvalitě a na každém kroku výroby se podílí členové rodiny.

Ocenění: 

Zlatá medaile: Great American Wine Competition 2022

Zlatá medaile: Danube Wine Challenge 2022

Zlatá medaile: Prague Wine Trophy 2022

Zlatá medaile: Víno Bojnice 2022

Stříbrná medaile: Festwine 2022

 

 

alternativní popisek
alternativní popisek

Ryzlink rýnský / Vinařství Žůrek

Pozdní sběr, suché

Ročník: 2021

Žeravice / Slovácko

Barva vína je světle žlutá, vůně připomínající lipový květ. Chuť citrusová, jemně medová s příjemnou kyselinkou. Doporučujeme k lehčím úpravám drůbeže, pstruhům a telecímu masu. 

Vinařství rodinného charakteru - na Slovácku se vztah k vínu a k vinohradu dědí spolu s jejich vlastnictvím z otce na syna již několik generací.

Ocenění: 

Zlatá medaile: Festwine

Zlatá medaile: Den vína Buchlovice

Stříbrná medaile: Great American IWC

Stříbrná medaile: Král vín

Stříbrná medaile: Hustopečská pečeť

Stříbrná medaile: Víno Bojnice

Stříbrná medaile: Weinparade Poysdorf

Infinité Blend / Vinařství Pavel Hruška

Pozdní sběr, suché

Ročník: 2020

Floriánky / Blatnice pod Svatým Antonínkem / Slovácko

Cuveé Cabernet Sauvignon a Zweigeltrebe. Víno tmavě rubínové barvy, lehce kabernetových tónů s vůní višní, s nádechem kakaových bobů. Jemná taninová tříslovina. Víno zrálo po dobu 12 měsíců ve francouzském dubovém sudu. Vhodné k okamžité konzumaci i archivaci do 10 let. Nefiltrované víno. Případné krystalky vinného kamene jsou známkou přírodního charakteru.

Vinařství je malým rodinným vinařstvím, hospodařícím na 7 hektarech vinic, pokračujícím v rodové tradici výroby vína klasickým způsobem. Vína jsou harmonická, jemná a svěží vína, charakteristická svým "terroir" se vyznačují svou jedinečností a specifikou.

 

alternativní popisek
alternativní popisek

Blatnický Roháč / Vinařství Konopný Kopec

Pozdní sběr, polosuché

Ročník: 2020

Roháče / Blatnice pod Svatým Antonínkem / Slovácko

Vyvážené cuvée Ryzlinku rýnského, Rulandského bílého a Sylvánského zeleného. Ve vůni krásně minerální s travnatými tóny, napojená na dozrávající citrusy. Chuť je výrazná minerální, zemitá s dochutí medu a oříšků.

Víno proslavili už Lichtenštejnové, kteří na mezinárodní výstavě vína v Paříži v roce 1880 získali zlatou medaili na víno z kopce Roháče. Proto název Blatnický Roháč, na kterou má vinařství ochrannou známku. 

Ocenění: 

Král vín České Republiky

Double Gold medail Cuvée 2021

Ryzlink rýnský / Vinařství Bunža

Pozdní sběr, polosuché

Ročník: 2019

Bzenec

Krásná žlutá barva, lehce kořenitá s intenzivní vůní lipového květu a meruňky. Dlouhá dochuť vybízí k opětovnému napití tohoto lahodného vína. Vhodné k salátům, chřestu, rybám a lehkým masům.

Rodinné vinařství o 4 viničních tratích se rozkládá na 17 hektarech jižních a jihozápadních svahů u Bzence, na kterých se zkušené vinohradnice starají o hrozny tradičních moravských odrůd

Ocenění: 

Velká zlatá medaile: Víno Bojnice 2022 - ŠAMPION KATEGORIE

Zaltá medaile: Král vín 2022

Zlatá medaile: Den vína Buchlovice 2022

Stříbrná medaile: Salón vín České republiky 2022

Velká zlatá medaile: Pardubický festival vína 2021

alternativní popisek
alternativní popisek

Rosé Adélka / Vinařství Zborovský

Polosuché

Ročník: 2021

Lizniperky / Velké Pavlovice

Krásné romantické víno jako stvořené pro piknik v přírodě. Jeho vůně vám připomene malinový cheesecake nebo malinový sirup a jahody se šlehačkou. Chuť tohoto vína je šťavnatá a plná, ucítíte jahody se smetanou. Dlouhá ovocná dochuť doladí celý zážitek.

Ocenění: 

Zlatá medaile: Jarovín Rosé 2022, národní výstava rosé a klaretů

Chardonnay / Vinařství Spielberg

Pozdní sběr / suché

Ročník: 2017

Nové Hory / Klášovky

Víno se zlatavě žlutou barvou naznačuje vynikající vyzrálost hroznů. Vůně vína je intenzivně ovocná s vůní citrusových plodů, sušeného jádrového ovoce a vanilky. Snoubí se v ní ovocně kořenité tóny sušeného jádrového ovoce, vanilky a karamelu.

V okolí vinice Klášovky je známo osídlení již ze 14 století, kde se v blízkém okolí nacházel později zaniklý hrad Klášov. V současnosti se v okolí nachází stejnojmenný rybník. Trať je otevřena do širokého kraje a nabízí překrásný výhled do svého okolí, kvůli tomu se ale často musí vyrovnat s vanoucími větry ze všech světových stran

Ocenění: 

Zlatá medaile: Oenoforum 2019

Stříbrná medaile: Concours Mondial de Bruxelles 2020

alternativní popisek
alternativní popisek

Tramín červený / Vinařství Volařík

Suché

Ročník: 2020

Plotny, Dolní Dunajovice, Mikulovská podoblast

Zlatavý tramín je plný broskví a liči s lehkým dotekem čajové růže. Příjemně vyvážená chuť připomíná broskev, marakuju a další tropické plody.

Motto: Cit pro dobré víno je Mikulovsku vlastní, získat jej ovšem trvá někdy celé generace a stojí mnoho úsilí a odříkání.

Ocenění: 

Zlatá medaile: Oenoforum 2021

Zlatá medaile: Prague Wine Trophy 2021

Stříbrná medile: Portugal Wine Trophy 2022

Rulandské bílé / Vinařství Zlomek & Vávra

Výběr z hroznů, polosuché

Ročník: 2021

Míšky / Polešovice

Extraktivní komplexní vůně tohoto vína připomíná sladký křupavý toust s džemem, rozkvetlé šeříky a černý bez. Hladká, avšak perzistentní chuť je podpořena vyrovnanou kyselinkou a zakulacena medovou dochutí. Přestože se nejedná o víno s vysokým zbytkovým cukrem, hodí se ke smetanovým dezertům, steakům z bílého masa či zauzeným rybám. Právě tato šarže je miláčkem a nedílnou součástí archivu našeho enologa Libora. Neváhejte se do rulandského bílého zamilovat i Vy.

Motto: Je potřeba dosáhnout určité zralosti, aby se člověk mohl stát vinařem. Bez toho, aby jej ošlehaly zkušenosti, mu víno svoje tajemství nevydá.

 

alternativní popisek
alternativní popisek

Rulandské modré / Patria Kobylí

Vývěr z hroznů, suché

Ročník: 2018

Kobylí / Velkopopovická podoblast

Barva vína je tmavě granátová. Vůně je ovocná s tóny drobného, červeného ovoce. Chuť je elegantní, měkce sametová s velmi jemnou kyselinou, příjemnou tříslovinou, optimální zralost vína byla získána ležením v dubovém sudu.

Expozice mírného svahu trati Holý kopec je jižní, půda je sprašová hnědozem. Průměrná nadmořská výška se dle jednotlivých odrůd pohybuje od 204 do 260 m n. m., vedení révy je střední. Na 62 hektarech se zde pěstuje 17 odrůd révy.

Ocenění: 

Zlatá medaile: Valtické vinné trhy 2022.

 

Ryzlink rýnský / Zámecké vinařství Bzenec

Pozdní sběr, suché

Ročník: 2018

Lužice, Slovácká podoblast

Víno s líbivým charakterem a lehkým aromatickým profilem citrusů a bílého ovoce. V chuti s projevem zralých meruněk a dochutí bergamotu. Víno je vhodné podávat k předkrmům, k lehkým úpravám ryb a k telecímu masu.

Vinařství je po celou historii pevnou součástí zámeckého areálu ve městě Bzenec, ve východním cípu Jihomoravského kraje. Obhospodařují 540 hektarů vinic ve vinařských podoblastech slovácké, mikulovské a znojemské.

Ocenění: 

Zlatá medaile: Prague Wine Trophy 2020 

Zlatá medaile: Prague Wine Trophy 2021

Bronzová medaile: Decanter 2020 

alternativní popisek
alternativní popisek

Ryzlink vlašský / Vinařství Cibulka

Pozdní sběr, suché

Ročník: 2021

Morava, podoblast mikulovská, Bavory

Víno z nejlepší trati na Ryzlink vlašský na Pálavě má barvu zlato zelenkavou s leštěnými odlesky v menisku, ve vůni sušené luční kvítí a botrytický dotek nazrálých sultánek, plná hutná chuť kandovaného pomela a dlouhotrvající minerální dochuť. Vynikající kombinace ke kuřecímu, červenému vepřovému masu, telecímu a mladému hovězímu masu. Snoubí se skvěle k candátu, nebo mořským bílým rybám s máslovými a žloutkovými omáčkami. Dokonalý společník i na samostatné pití s polotvrdými sýry 6 měsíční až roční zralosti.

Ocenění: 

Zlatá medaile: Národní soutěž vín 2021

Blatnický Kokrháč / Vinařství Jan Polehňa

Suché

Ročník: 2021

Blatnice pod Svatým Antonínkem

Souvignier gris 40 %, Donauriesling 40 %, Hibernal 20 %

Víno vzniklo spojením tří perspektivních odrůd révy vinné, které jsou odolné vůči houbovým chorobám a ve vinici vyžadují pouze minimální chemickou ochranu. Výrazná vůně připomínající citrusy, grepy, banány a černý rybíz. Ovocitost provází i plnou šťavnatou chuť.

Vinařství je zakořeněno v Blatnici pod Svatým Antonínkem, která je jednou z největších vinařských obci na Moravě, réva se zde pěstuje už tisíc let. A již ve 13. století se blatnická vína vozila do Prahy a Vídně. Známé je také historické cuvée vín Ryzlinku rýnského, Rulandského bílého a Sylvánského zeleného – Blatnický Roháč. To víno bylo inspirací pro vytvoření našeho cuvée Blatnický Kokrháč. Základem je také typický Ryzlink rýnský a nejpěstovanější burgundská odrůda Chardonnay, Sylván je však nahrazen modernější a aromatičtější odrůdou Hibernal.

 

alternativní popisek

 

alternativní popisek

Ryzlink vlašský / Vinařství Kolby

Pozdní sběr, suché

Ročník: 2019

Víno světlé žluté barvy se zelenožlutými odlesky. Aroma žlutého ovoce, mandarinek a žlutého melounu je doprovázena lehkým dotekem máslového oříšku. Na chuti se pak prolíná lehká kořenitost s čerstvým mangem a medem.

Historie pěstování vinné révy na kopci Kolby sahá podle písemných záznamů do období panování krále Přemysla Otakara II. a některé nálezy dokazují, že réva na Kolby mohla růst dokonce už ve 2. století. Hlinité spraše velké výhřevnosti a jedinečné mikroklima vytváří typický stepní terroir, který se výrazně a neopakovatelně odráží v chutích i vůních všech našich vín. A to od mladých, lehkých vín se svěží kyselinkou až po vyzrálá plná a minerální vína.

Ocenění: 

Stříbrná medaile: Decanter London 2021

Zlatá medaile: Král vín 2021

Stříbrná medaile: AWC Vienna 2021

Stříbrná medaile: Salon vín 2022

Zlatá medaile: Grand Prix Vinex 2022

Sylvánské zelené / Vinařství Krist

Pozdní sběr, polosuché

Ročník: 2020

Šidleny / Milotice

Kdysi bylo Sylvánské zelené nejrozšířenější odrůdou na Moravě a proto se mu říkalo lidově „Morávka“. Zelenožlutá barva s jemně ovocnou vůní a plnou chutí je výbornou volbou pro společenské události, neboť jeho chuť neunavuje.

Vinařství se specializuje výhradně na výrobu vysoce kvalitních přívlastkových vín pod značkou Milotské víno, v současnosti obhospodařuje cca 40 ha vinic. Vína se vyrábějí metodou řízeného kvašení a následnou jablečno-mléčnou fermentací. Některá vína jsou doškolována v dubových sudech typu barrique.

Ocenění: 

Diamantová medaile: International Competition of Terroir Wines

Diamantová medaile: Women and Wines of the World International Competition Monaco

alternativní popisek
 
alternativní popisek

Muškát moravský frizzante / Vinařství Vajbar

Polosladké

Ročník: 2021

Trkmansko / Velkopavlovická oblast

Bohatá a plná, svěže nasládlá po zralých hroznech a sušených banánech. V dlouhé dochuti pomerančová marmeláda, sušené meruňky a rybízová šťáva. Doslova opulentní. Dominují čerstvé hrozny v kombinaci se sušenými meruňkami, zralým angreštem a bílým rybízem. K čemu se hodí? K čerstvým sýrům nebo sýrovým roládám. Podáváme při teplotě 8 ºC. 

Vinařství Vajbar sídlí ve vinařské obci Rakvice, která je součástí velkopavlovické vinařské podoblasti. Už předci věděli, že v katastru obce jsou vhodné klimatické podmínky, ale i půdní složení umožňují docílit velmi dobré vyzrálosti hroznů. Rodinná tradice pěstování hroznů a výroby vína sahá daleko do historie. Důkazem toho je i dochovaný rodokmen, ve kterém je zmínka o vinařství už z konce 19.stol.

Ocenění: 

Stříbrná medaile: Lednické vinné trhy 2022

Zapečený tvarůžek ve vepřové paštice

Kromě kvalitních vín v dárkovém boxu najdete i něco na zub. Vybrali jsme samé dobré pochutiny, které se - jak jinak - k vínům hodí.

Ochutnat musíte například tuto delikatesu od Via Delicia. Dobře uzrálý tvarůžek výrobci položili na paštičku a zapekli přímo ve skleničce. V každé skleničce je skutečně jeden celý tvarůžek, který dodává výrobku nezaměnitelnou chuť. 

Via Delicia je malá manufaktura, kterou najdete v Zábřehu. Produkty jsou z velké části vyrobené ručně. Výrobci si velmi zakládají na složení výrobků. Nenajdete v nich žádné konzervanty. No řekněte, když to šlo bez nich dříve, tak proč by to nešlo i dnes?

alternativní popisek
alternativní popisek

Gouda sušenky cibulové

Křupavé sýrové sušenky se sušenou cibulí, která se po upečení nádherně rozvoní. Na výrobu sušenek v Luhačovicích používají min. 15 měsíců starou holandskou goudu z vlastních zdrojů sýrárny a přepuštěné máslo jako tuku.

Pak je tam sušená cibule...jak to s ní máte vy?

Jak se říká: sto lidí, sto chutí....a tohle stojí za to vyzkoušet! Cibule v kombinaci s výraznou chutí sýra v sušence je geniální, lehce, ale opravdu jen lehce nasládlá a jakoby restovaná dozlatova. Zrníčka soli na sušence jen vše podtrhují a vy se zblázníte na první křupnutí!

Natural mix oříšků

Kombinace arašídů, mandlí a kešu ořechů je ideální volbou pro rychlou a chutnou pochoutku na cesty. A k vínu samozřejmě také :-) Plody jsou původem z Argentiny, USA a Indie. Ale zpracovány byly v Přibyslavicích, ve firmě Božské oříšky. Přibyslavice najdete nedaleko Třebíče, která podle historických map byla ještě součástí Moravy. Takže i Božské oříšky nám zapadají do našeho moravského boxu :-) 

 

alternativní popisek
alternativní popisek

Arašídový křupavý krém

Arašídový krém je vyroben ze 100% z přírodních pražených arašídů. Je chutnou a výživnou potravinou ideální jako doplněk do Vašich jídel, svačinek k vaření i prostě jen na toast. A třeba také k vínu. Arašídový krém zachovává jednak vysoký obsah proteinů a současně výraznou hustou ořechovou chuť. Není třeba dodávat, že obsahem nejsou žádné zbytečnosti jako jsou sůl, cukr nebo olej.

Výrobce: Božské oříšky. 

4 druhy mrazem sušených sýrů

Sýrové nitě z Valašska? Cheddar? Eidam? Balkán? Všechno musíte ochutnat! V Lyofresh kromě mrazem sušeného ovoce a zeleniny umí také  lyofilizací připravovat sýry. A věřte nebo ne, samotné "mrazení" potravin probíhá na Moravě, takže náš moravský box je kompletní a vy můžete začít ochutnávat.  

Sýrové nitě z Valaška - co by to bylo za Moravský box, kdyby chyběly tradiční korbáčiky z Valašska? 

Balkánský sýr je druh měkkého sýra s typickou slanou chutí a bílou barvou, který se využívá často při výrobě zeleninových salátů či šopského salátu. Každý to zná. Ale chutnali jste ho mrazen sušený? 

Čedar je je polotvrdý sýr pocházející původně z vesnice Cheddar v Somersetu v jihozápadní Anglii. Výrobce chuť sýru ještě povýšil při lyofilizaci. 

Poslední do party sýrů je mrazem sušený Eidam. Eidam je mírně nasládlý sýr, vyráběný z pasterovaného kravského mléka, původem z nizozemského města Edam.

alternativní popisek 
alternativní popisek

Mrkvové tyčinky

Jak jsme psali u sýrů. V Lyofresh umí nechat zmrznout cokoliv. Tak jsme do boxu ještě přihodili mrazem sušenou mrkev. Respektive mrkvové tyčinky. Mají tu výhodu, že jsou zdravé a tak je můžete mlsat celý den. A to zcela bez výčitek :-)

Stylový box

Nejen obsah, ale i naše obaly stojí za zmínku!

Box z borovicového dřeva díky jeho univerzálnosti určitě ještě využijete - ať už do něj uložíte kosmetiku, schováte doutníky či oblíbené čaje, nebo zabalíte další dárek a pošlete ho dál. Fantazii se meze nekladou.

V Gifitu si zakládáme na ohleduplnosti k přírodě, proto jsou ekologické nejen produkty, ale i celé provedení dárkového balení. 

Naše dárky jsou zkrátka stvořené pro to, aby dělaly radost a vyprávěly příběhy.

Pochlubte se, jak se vám dárek líbil, nebo jak originálně jste využili svůj box. Sdílejte svůj příběh na sociálních sítích s hashtagem #Gifitstory.

Ať se daří!

Stylový box dřevěný