Horká slivovice

Horká slivovice je nejen chutné pití, ale také skvělým pomocníkem při nachlazení nebo i jako prevence právě proti těmto zimním neduhám. 
Všechny prvky této krabičky jsou zdraví prospěšné (i slivovice v menší míře) a velmi chutné. Ať už med nebo zázvor vám zajistí zdraví jako řemen! 

A jak se horká slivovice připravuje?

  • Velký panák slivovice zahřejeme na plotně (ne moc, ať se nevypaří všechen alkohol)
  • Poté doporučujeme dle chuti rozředit vodou - něco jako grog 
  • Na dochucení stačí přidat med, citron a například sušené ovoce 

Součástí boxu je i zázvorovice, do kterého můžete přidat i čerstvý zázvor a připravit si tak horký, alkoholický nápoj, který je také vhodný jako prevence proti nemocem 

Vesely_grunt_slivovice_0,5l

Valašská slivovice

Pravá valašská slivovice je tím pravým destilátem, pokud chcete oslavence obdarovat něčím speciálním a lahodným. Slivovice má výrazné aroma a k její destilaci bylo využito kvalitní ovoce vypěstované na Valašsku. Slivovici si lze vychutnat i jako teplý nápoj. Jak? Stačí slivovici sehřít, dolít dle chuti teplou vodou a podle chuti přidat citron, med a nebo sušené ovoce. Zahřeje a navíc je skvělým bojovníkem proti nemocem.
Obsah: 500 ml.

Skanzen_zazvorovice_0,1l

Slovácká zázvorovice

Horký nápoj, kterým si může obdarovaný nejen zpříjemnit podzimní dny, ale i prohřát tělo a bojovat proti nemocem, lze připravit i ze zázvorovice. Destilát pochází ze Slovácka a v jeho základu je kromě zázvoru i vínovice, med a směs koření. Všechny chutě dohromady tvoří harmonickou chuť. Stejně jako nápoj ze slivovice, doporučujeme do horké zázvorovice přidat med, citron a sušený zázvor podle chuti. Tak na zdraví!
Obsah: 0,1 l.

Sušené (opilé) švestky

Znáte sušené švestky? Nejspíš ano. A co teprve opilé švestky? Stačí švestkami obohatit horkou slivovici a vychutnat si tak opilé švestky. Obdarovanému budou jistě chutnat i bez alkoholu, například jako rychlá svačinka během hektických dnů.
Obsah: 100 g.

Naběračka na med

Stylová, dřevěná naběračka pro snadnější nabírání medu.
 

Stylový hrníček

Hrnek, díky kterému bude každý v okolí obdarovaného vědět, kdy na něj může promluvit, aby to bylo dostatečně bezpečné a nenarušil jeho ranní rutinu. A to může být výhoda nejen během hektických rán. A co teprve, až bude v hrníčku připravena horká slivovice.
Obsah: 330 ml.

Med na doslazení

Lipový med je vhodný k doslazení horkého alkoholického nápoje díky své jemnosti. Ale i přes jemnou chuť je med intenzivní a v nápoji jej lze cítit. Obsah: 250 ml.