Kočičí máma

 

.

QR DO detailu

Příběhy produktů

Pod QR kódem najde obdarovaný nejen váš vzkaz, ale i zajímavé informace o produktech. Zkrátka, dozví vše pro to, aby si dárek maximálně vychutnal.

1

Stylový box

Tvoje překvapení schováme do stylového boxu z borovicového dřeva, který obdarovaný využije k uložení různých propriet. Ať už to budou společné vzpomínky a fotky nebo nářadí v garáži. Rozměry 40 x 30 x 13 cm.

Porcelánový hrníček s kočkou

Hrnek s motivem kočky, který zpříjemní kočičí mámě rychlou ranní kávu nebo večerní čaj a čas s její kočkou.
Obsah: 400ml

Ponožky s kocourem a kočkou

Tyto poctivé "fuskale" obstojí jak na horských tůrách, tak během každodenního nošení. Fusakle je značka originálních designových ponožek navrhované a vyráběné s láskou šikovnými a milými lidmi v Česku a na Slovensku. Fusakle jsou pro všechny, kteří se chtějí bavit životem, mají chuť pomáhat a odvahu být jiní - prostě sami sebou.
Velikost: 39-42

Sypaný čaj kouzelná chvíle

To, čím je tento čaj kouzelný, je právě výsledná chuť. Přejete-li si vytvořit chvilku plnou radosti, čaj kouzelné chvíle může být řešením. Jeho chutí dokáže okouzlit a překvapit.
Hmotnost: 40 g.

Hračka pro kočku

Králičí kůže přirozeně na kočky působí jako naprostý magnet. Této vděčné hračky se žádná kočka nebude moci nabažit.

Míček pro kočku

Sisalový míček na hraní, který podporuje péči o drápky kočičky.

Pamlsek pro kočky

Kuřecí řezance kočky milují! Jsou pro ně lákavé, voňavé a navíc jim velmi chutnají. Pamlsek pro kočky obsahuje 96 % kuřecího masa, v kterém zůstaly přirozené výživové látky. Díky balení na zip zůstanou řezanky vždy čerstvé a kočička se tak bude těšit na každou odměnu v podobě pamlsku.
Hmotnost: 50 g.

Tyčinky pro kočky

Tyčinky z krůtího masa a jater jsou lahodnou pochoutkou pro všechny kočky. Obsahují potřebné vitamíny a taurin pro lesklou srst. Díky společnému krmení pomocí pamlsků může kočičí máma strávit čas se svou kočkou a zároveň podpořit v domácím mazlíčkovi hravost a zálibu.
Hmotnost: 6x5 g.

Granule pro kočku

Superprémiové krmivo VITALITY svou kvalitou surovin a vyvážeností receptur splňuje všechny předpoklady na zdravý a dlouhý život kočičích miláčků. Kromě masa a přílohy obsahuje také ovoce, bylinky, vitamíny a probiotika.
Hmotnost: 90 g.