Milovník svíček

 

QR DO detailu

Příběhy produktů

Pod QR kódem najde obdarovaný nejen tvůj vzkaz, ale i zajímavé informace o produktech. Zkrátka, dozví se vše pro to, aby si dárek maximálně vychutnal.

1

Stylový box

Tvoje překvapení schováme do stylového boxu z borovicového dřeva, který obdarovaný využije k uložení různých propriet. Ať už to budou společné vzpomínky a fotky nebo nářadí v garáži.
Rozměry 40 x 30 x 13 cm.

Sójová svíčka kdoule a mandle

Svíčka s originální autorskou kresbou, která zpestří každou sbírku svíček. Vůně kdoulí a mandlí příjemně provoní domov a to v kterékoliv roční období. Do tmy přináší světlo a bezpečí, kde je zima, zahřeje a přináší pohodu, dobrou náladu a naději.
Obsah: 180 ml

Bovo_svicka_s_posypem_fialka

Svíčka s posypem - fialka

Milovnice hygge životního stylu a pohody ocení svíčku, která její domov nejen rozzáří, ale i provoní jedinečnou vůní. Květinovou vůni si může vychutnat kdykoliv, třeba během sychravého podzimu a zpříjemnit si tak pochmurné dny.
Doba hoření: cca 50 hodin. 

Soaphoria_sojova_svicka_stesti

Přírodní sójová svíčka - štěstí

Svíčka, která během hoření vydává zvuky podobné praskání dřeva v krbu. Svíčka je ekologická a ručně odlévaná. A jak voní štěstí? V případě této svíčky jako lahodné ovoce a rozkvetlé květiny.
Obsah: 125 ml.

Meduska_voksova_ruze

Růže z včelího vosku

Svíčka ve tvaru růže je vyrobena z včelího vosku v přírodní žluté barvě. Svíčka je balena v hezkém obalu a součástí je i malá včela. Dárek okouzlí svou typickou přírodní medovou vůní. 

JCandles_vonny_sacek_detska_bavlna

Vonný sáček - dětská bavlna

Vonný sáček s jemnou vůní bavlny lze zavěsit do šatní skříně a užít si tak okouzlující vůni každý den při ranním spěchu, nebo jím provonět domácnost. Ve vůni se mísí tóny lučního kvítí s jemnou vůní bavlny.
Obsah: 18 g.

Levandule_ze_strani_pytlik_plneny_levanduli

Vonný pytlík s levandulí

Voňavý pytlík vyrobený z kvalitní lněné látky a naplněný sušenou levandulí rázem příjemně provoní celou místnost nebo skříň. Záleží jen na obdarované, kam jej umístí. Vůně levandule je proslulá svou lehkostí a také uklidňujícími a relaxačními účinky.
Hmotnost: 11 g.

 

Válcová svíčka růžová s dekorem

Válcová svíčka, která se stane dominantní dekorací na každém nábytku. Jemně růžová válcová svíce s jemným designem je nepřehlédnutelná a do místnosti vdechne kouzlo nadčasového designu.

 

Levandulový aromavosk 

Vonný vosk vhodný do aromalampy k provonění místnosti levandulovou relaxační vůní. Levandule, která se používá při výrobě vonných vosků, pochází z jižní Moravy z levandulové farmy. Na výrobě se podílí zaměstnanci se zdravotním handicapem.
Obsah: 40 g.

Vontree_sojova_cajova_svicka

Sojová čajová svíčka

Čajová svíčka s jemným aroma získaným ze sušených bylinek, které zdobí její vosk.
Obsah: cca 18 g.