Netradiční koštovačka

1

Stylový box

Tvoje překvapení schováme do stylového boxu z borovicového dřeva, který obdarovaný využije k uložení různých propriet. Ať už to budou společné vzpomínky a fotky nebo nářadí v garáži.
Rozměry: 40 x 30 x 13 cm. 

Broskvovice 48%

Limitovaná pálenka z broskví v sobě odráží pravou atmosféru léta. Broskvovice má jemnou chuť a aroma, které potěší jak muže, tak i ženy.
Obsah: 350 ml.

Vesely_grunt_merunkovice_0,2l

Meruňkovice 48%

Meruňkovice potěší všechny milovníky klasických pálenek. Při výrobě byly využity meruňky kvalitní velkopavlovické odrůdy, které jsou sladké a jejich chuť se odráží ve výsledném produktu.
Obsah: 200 ml.

Svachovka_sipkovice_0,025l

Šípkovice 43%

Čerstvě natrhané šípky, následná macerace, destilace a výsledek? Pálenka v netradiční příchuti, která potěší všechny milovníky pálenek. Šípkovice má nostalgický význam, díky kterému si obdarovaný vzpomene na podzimní dny, kdy se všude na pláních červenají dozrávající šípky.
Obsah: 0,05 l

Svachovka_jerabinka_0,05

Jeřabinka 43%

Dá se vyrobit pálenka z ovoce, které obsahuje jen nepatrné procento cukru? Tento destilát je vyroben z plodů jeřabiny a má překvapivě sladkou chuť a nezaměnitelnou vůni.
Obsah: 0,05l

Jahodová pálenka 48%

Pálenka z jahod je skvostem, který musí každý milovník destilátů vyzkoušet! Její jedinečnost spočívá v náročném procesu při zpracování. Díky své jemnosti potěší nejen muže, ale své fanoušky si najde i u zástupu žen.
Obsah: 350 ml.

Svachovka_merunka_dzem_s_vanilkou_a_30alko

Meruňkový džem s vanilkou a 30% alkoholem

Meruňkový džem se špetkou vanilky a kapkou 30% alkoholu? Nebeské pohlazení pro chuťové buňky obdarovaných! Delikatesa překvapí v kombinaci třeba s čerstvým pečivem, na palačinkách, nebo například jako náplň do koláče.
Obsah: 250 ml.

Pálenka z černého rybízu

Valašská pálenka, která překvapí obdarované svou jemností a příjemnou chutí ovoce v hořké čokoládě. Rybíz, který se využívá k destilaci pochází ze sadů v Šumperku a vyznačuje se vysokou kvalitou.
Obsah: 0,04 l.

Slivovice 48%

Slivovice je ve velké míře brána jako lék na všechny neduhy. Pomůže při bolení v krku, na nachlazení, ale slušet jí to bude i v klasické štamprli. Tento vzorek tradiční slivovice má plnou chuť, kterou získal ze švestek pěstovaných na Valašsku.
Obsah: 0,04 l.

Jablkovice 48%

Tradiční valašská jablkovice v sobě skrývá šťavnatost červených jablek a sladkost Jaderniček, doplněna o kyselkavost Strýmek. Jablka jsou oblíbeným a tradičním ovocem, které se používá k výrobě pálenek, proto jsme jej nemohli v tomto boxe opomenout. Tož nech chutná! 
Obsah: 0,04 l.

Panáky na slivovici

No, bez pořádné štamprle degustovat asi nepůjde. A tak jsme do boxu pro jistotu vložili dvě.
Množství: 2 ks.