Pán je gurmán

 

QR DO detailu

Příběhy produktů

Pod QR kódem najde obdarovaný nejen tvůj vzkaz, ale i zajímavé informace o produktech. Zkrátka, dozví se vše pro to, aby si dárek maximálně vychutnal. 

2

Stylová kazeta

Konec dárkových tašek a balicích papírů, které po rozbalení skončí roztrhané v koši. Tvoje překvapení ukryjeme do kazety z borovicového dřeva, která je dárkem už sama o sobě. Po rozbalení ji totiž může nový majitel využít třeba jako stylový organizér nebo šperkovnici. Pro ještě luxusnější vzhled přidej ke kazetě v košíku navíc dárkovou stuhu. Rozměry kazety: 36 × 20 × 10 cm. 

Lopeník likér

Likér Lopeník 35%

Originální, unisex bylinný likér Lopeník je dostatečně příjemně sladký pro ženy a zároveň v sobě snoubí potřebnou hořkost, kterou ocení naopak pánové. A čím dalším si likér získává srdce svých zákazníků? Mimo jedinečné chuti totiž dokonale kopíruje kraj, který byl při jeho vzniku inspirací.
Obsah: 500 ml.

Slanináda

Slanináda

Marmeláda, která je tak akorát sladká ale zároveň i slaná? Propojení chuti poctivé slaniny a lahodné kávy? To vše se mísí ve skleničce originální slaninády! Zárukou lahodné chutě je kromě kombinace surovin i kvalitní slanina z jižní Moravy. Doporučujeme vyzkoušet s rozpečenou bagetkou nebo s čerstvým chlebem.
Hmotnost: 90 g.

Zelená pikanterie

Hořčice s kaštany

Francouzská specialita v podobě hořčice s kaštany se hodí ke každému pokrmu, který hořčice povýší na skutečný kulinářský zážitek. Hodí se jak k pokrmům z masa, tak z ryb, ale ladit jí to bude i společně se saláty. V tomhle případě doporučujeme popustit uzdu fantazie.
Hmotnost: 55 g.

Zapečený tvarůžek

Zapečený tvarůžek ve vepřové paštice

Originální a přesto klasika vhodná k degustaci alkoholických nápojů. Nebo k zapékané bagetě s dobrou pomazánkou. Gurmán se přece nespokojí s něčím obyčejným. Tvarůžky zná každý, ale zapékané do vepřové paštiky? Věřte, že po téhle specialitě se na talířku jen zapráší. Tato specialita zajisté povýší povznese degustaci Lopeníku ještě na úplně jinou úroveň.
Hmotnost: 130 g.

Balkánský sýr mrazem sušený

Balkánský sýr (mrazem sušený)

Mírně slaný balkánský sýr byl vyroben na Moravě . Neobsahuje žádné přidané konzervanty ani dochucovadla, díky tomu vynikne jeho přirozená chuť, kterou si sýr udržel i přes lyofilizaci. K degustaci Lopeníku doporučujeme sýry vyzkoušet společně s chilli omáčkou.
Hmotnost: 20 g.

Eidam mrazem sušený

Eidam (mrazem sušený)

Sýr eidam původně pochází z holandského městečka Edam. Oproti balkánskému sýru je sladší a v české kuchyni má své pevné místo. Náš sýr prošel během výroby lyofilizací, což je konzervace mrazem, díky které si zachoval svou čerstvou chuť. Závislost po prvním křupnutí zaručena!
Hmotnost: 20 g.