Slámovka

 

QR DO detailu

Příběhy produktů

Pod QR kódem najde obdarovaný nejen tvůj vzkaz, ale i zajímavé informace o produktech. Zkrátka, dozví se vše pro to, aby si dárek maximálně vychutnal. 

2

Stylový box

Konec dárkových tašek a balicích papírů, které po rozbalení skončí roztrhané v koši. Tvoje překvapení ukryjeme do kazety z borovicového dřeva, která je dárkem už sama o sobě. Po rozbalení ji totiž může nový majitel využít třeba jako stylový organizér nebo šperkovnici. Pro ještě luxusnější vzhled přidej ke kazetě v košíku navíc dárkovou stuhu. Rozměry kazety: 36 × 20 × 10 cm. 

 

Skalak_tramin_cerveny_slamove_vino_2015_sladke

Štěpán Maňák - Slámové víno Savilon 2020

Perla mezi víny? Rozhodně slámové! Jeho unikátní chuť a proces zrání obohatí každou slavnostní tabuli a dodá jí tu správnou závěrečnou tečku. Slámové víno od vinných sklepů Skalák se vyznačuje svou medovostí, kterou jde nejprve cítit v sytém buketu, aby se následně projevil v plné chuti. Ilustrační foto.
Obsah: 200 ml.

Coolives černé olivy s příchutí třešní

Olivy s netradiční příchutí? No přece černé s příchutí třešní! Navíc v krásné designové krabičce, která potěší obdarovaného ještě před ochutnáním. Olivy jsou vakuované, díky čemuž si uchovávají svou křupavost a čerstvost. Coolives jsou olivy s jedinečnou třešňovou příchutí navíc zabalené ve velmi elegantním a stylovém boxíku.
Hmotnost: 60 g.

Paté Jamón

Španělská klasika - paštika z klasické španělské šunky jamón, doplněná o vepřové maso. Ideální k použití na kousky tmavého chleba jako tapas.
Hmotnost: 125 g.

Ovocná omáčka k sýrům z červených hroznů

Ke všem vínům, ať již k bílým nebo červeným, se hodí sýry na doplnění chuti. A pokud se navíc sýrová chuť propojí s omáčkou z červených hroznů s mandlemi, tak pouze u jednoho kousku nikdy nezůstane. Ovocná omáčka zjemní výraznou chuť sýrů.
Hmotnost: 73 g.

Cheddar (mrazem sušený)

Čerstvé sýry bohužel do boxu přibalit nemůžeme, ale ty sušené mrazem jsou výbornou alternativou. Jako zástupce sýrů sušený mrazem představujeme polotvrdý sýr cheddar, jehož původ můžeme hledat v jihozápadní Anglii. Sýr si díky usušení mrazem udržel svou typickou chuť a  navíc je bez přidaných konzervantů a dochucovadel.
Hmotnost: 20 g.