Procházka po lese

Většina z nás chodí do lesa sbírat houby nebo borůvky. Lesní příroda ale nabízí mnohem víc. Tento box potěší všechny milovníky lesů a přírody, kteří se tak rázem ocitnou v srdci lesních luhů a hájů. A co v sobě box skrývá? Dobroty vyrobené z lesního ovoce, jehličí, dary od lesních zvířat a spoustu dalšího.

Pro koho se box nejvíc hodí:

  • Dárek pro maminku nebo tatínka
  • Dárek pro babičku a dědečka
  • Dárek pro všechny milovníky lesa

 

Dostupnost Skladem, ihned odesíláme
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Kód: B128
1 699 Kč
Procházka po lese
Nezapomenutelný dárek
Nezapomenutelný dárek
S gifitem tvůj dárek jen tak nevyšumí ani nezapadne mezi ostatní prezenty. Odlišíš se unikátním způsobem gratulace, minimalistickým designem i promyšleným konceptem každého boxu.
Až k rukám oslavence
Až k rukám oslavence
Nemůžeš popřát osobně? Nebo jen chceš pořádně zaujmout? Dej nám adresu a o víc se nestarej. Obdarovaný až po naskenování QR kódu zjistí, odkud vítr vane, a dvojité překvapení je na světě!
Kvalitní lokální produkty
Kvalitní lokální produkty
V gifitu nenakupujeme v supermarketu. Spolupracujeme s menšími, zejména českými dodavateli a kvalitu jejich výrobků osobně prověřujeme. Věříme, že je tímto krokem podpoříme a zákazníkům pomůžeme objevit i méně známé značky a produkty.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava dárků z gifit.cz je na náš účet! Můžete si vybrat, jestli si balíček necháte doručit na svou adresu nebo přímo na adresu obdarovaného.
S úctou k přírodě
S úctou k přírodě
Naše dárky balíme nejen s láskou, ale i ekologicky. K vyplnění dřevěných boxů využíváme dřevité vlny a kartonových proložek.

Obsah dárkového boxu

Alternativní popis

Přání skryté za QR kódem

S gifitem obdarovaného překvapíš nejen samotným obsahem dárkového boxu, ale i originální formou vzkazu. Tvá gratulace se jako kouzlem objeví po načtení přiloženého QR kódu. Jak na to? 

  1. Odešli objednávku na vybraný box. 
  2. Do e-mailu ti obratem přijde odkaz na vytvoření vzkazu.
  3. Vytvoř přání pomocí videa, fotografií či textu. 

 

 

QR DO detailu

Příběhy produktů

Pod QR kódem najde obdarovaný nejen tvůj vzkaz, ale i zajímavé informace o produktech. Zkrátka, dozví se vše pro to, aby si dárek maximálně vychutnal. 

1

Stylový box

Tvoje překvapení schováme do stylového boxu z borovicového dřeva, který obdarovaný využije k uložení různých propriet. Ať už to budou společné vzpomínky a fotky nebo nářadí v garáži.
Rozměry: 40 x 30 x 13 cm. 

Víčkovka

Víčkovka 48% z Valašska

Valašská slivovice s víčky z medových buněk, které vznikají v medových plástvích. Díky maceraci víček v kvalitní švestkové pálence vzniká destilát s jemně nasládlou chutí, který nejen dobře chutná, ale je i pro zdraví prospěšný. Působí jako prevence proti nachlazení.
Obsah: 500 ml.

Naběračka na med

Stylová, dřevěná naběračka na snadnější nabírání medu. 

Srnčí paštika s portským vínem

Srnčí paštika s portským vínem

Srnčí maso má jemnou chuť a využívá se v naší kuchyni od pradávna. Mezi tradičními moravskými delikatesami pochopitelně nesmí scházet srnčí paštika tentokrát však dochucená kapkou portského vína, která se do paštiky přidává během výroby a jež pochoutce dodává originální a neotřelou chuť.
Hmotnost: 130 g.

Smrkové želé

Smrkové želé z jižní Moravy

Specialita z Moravy vyrobena z mladých výhonků ze smrků. Výhonky se po zasypání cukrem nechají několik měsíců odstát a poté se ze vzniklého sirupu vyrábí želé, které překvapuje nejen svou netradiční barvou, ale i zajímavou chutí. Smrkové želé je vhodné jako originální dip k sýrům nebo různým pokrmům z masa.
Hmotnost: 100 g.

Med se slivovicí

Med a slivovice z Vysočiny

Med od vybraných moravských včelařů a slivovice vyrobena na Moravě společně tvoří zajímavou chuť. Medovou pochoutku doporučujeme využít při doslazení čaje nebo si díky němu připravit horkou slivovici s medem. A jako bonus, bude obdarovaný díky mlsání bojovat proti nachlazení!
Hmotnost
: 250 g.

Brusinkový džem

Brusinkový džem se hodí nejen ke sladkým pokrmům, ale výborně doplní chuť sýrů. Doporučujeme brusinky vyzkoušet také ke grilovaným masům.
Hmotnost: 205 g.

Jelení terina

Francouzská jelení paštika s kapkou Armagnacu se skvěle hodí jako svačina při procházce po lese.
Hmotnost: 65 g.