Spaghetti ala Italiano

Že láska prochází žaludkem, a že jsou společné chvíle k nezaplacení, ví přece každý. Proto jsme tyto skutečnosti spojili a zabalili do gifit boxu. Užijte si se svou drahou polovičkou hezký večer v pohodlí domova a vneste si do kuchyně kus Itálie. Jak na to se doví obdarovaný po načtení QR kódu.

Pro koho se box nejvíc hodí:

  • Dárek pro přítelkyni, dárek pro manželku
  • Dárek pro přítele, dárek pro manžela
  • Dárek k narozeninám pro všechny milovníky italské kuchyně
  • Dárek pro ty, kteří chtějí darovat něco originálního
Dostupnost Skladem, ihned odesíláme
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kód: C133
1 199 Kč
Spaghetti ala Italiano
Nezapomenutelný dárek
Nezapomenutelný dárek
S gifitem tvůj dárek jen tak nevyšumí ani nezapadne mezi ostatní prezenty. Odlišíš se unikátním způsobem gratulace, minimalistickým designem i promyšleným konceptem každého boxu.
Až k rukám oslavence
Až k rukám oslavence
Nemůžeš popřát osobně? Nebo jen chceš pořádně zaujmout? Dej nám adresu a o víc se nestarej. Obdarovaný až po naskenování QR kódu zjistí, odkud vítr vane, a dvojité překvapení je na světě!
Kvalitní lokální produkty
Kvalitní lokální produkty
V gifitu nenakupujeme v supermarketu. Spolupracujeme s menšími, zejména českými dodavateli a kvalitu jejich výrobků osobně prověřujeme. Věříme, že je tímto krokem podpoříme a zákazníkům pomůžeme objevit i méně známé značky a produkty.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava dárků z gifit.cz je na náš účet! Můžete si vybrat, jestli si balíček necháte doručit na svou adresu nebo přímo na adresu obdarovaného.
S úctou k přírodě
S úctou k přírodě
Naše dárky balíme nejen s láskou, ale i ekologicky. K vyplnění dřevěných boxů využíváme dřevité vlny a kartonových proložek.

 


Obsah dárku

Alternativní popis

Přání skryté za QR kódem

S gifitem obdarovaného překvapíš nejen samotným obsahem dárkového boxu, ale i originální formou vzkazu. Tvá gratulace se jako kouzlem objeví po načtení přiloženého QR kódu. Jak na to? 

  1. Odešli objednávku na vybraný box. 
  2. Do e-mailu ti obratem přijde odkaz na vytvoření vzkazu.
  3. Vytvoř přání pomocí videa, fotografií či textu.

 

 

QR DO detailu

Příběhy produktů

Pod QR kódem najde obdarovaný nejen tvůj vzkaz, ale i zajímavé informace o produktech. Zkrátka, dozví se vše pro to, aby si dárek maximálně vychutnal. 

1

Stylová kazeta

Tvoje překvapení schováme do stylového boxu z borovicového dřeva, který obdarovaný využije k uložení různých propriet. Ať už to budou společné vzpomínky a fotky nebo nářadí v garáži.
Rozměry: 40 x 30 x 13 cm. 

3

Spaghetti

Řemeslné těstoviny bez konzervantů a barviv. Těsto je taženo do bronzových odstínů. Tím získaly tyto italské špagety drsný povrch, díky kterému na nich omáčka krásně drží.
Hmotnost: 250 g.

7

Passata

Jemná passata z nejlepších toskánských rajčat, která dodávají tomuto sametovému pyré svěží rajčatovou chuť s intenzivní sladkostí. Je pasírovaná přes velmi jemné síto a tím zbavena o všechna semínka a slupky.
Obsah: 350 g.

 
4

Capperi

Italské kapary nakládané ve vinném octu podle tradiční receptury, která je díky Ponti Quality System propojena také s nejmodernějšími technologiemi. Tak maličké kapary a tak velká věc na stole obdarovaného.
Obsah: 95 g.

2

Olio

Extra panenský olivový olej, vyrobený z těch nejlepších oliv ze středomořských oblastí. Ovocná, lehce nahořklá chuť.
Objem: 250 ml.


5

Origano

Oregáno. Nejtypičtější italské koření nesmí v tomto receptu chybět. Díky sušení vynikla jeho kořenitá a sladká vůně.
Obsah: 15 g.

9

Ricetta

Součástí gifit kazety je samozřejmě i recept. Vykouzlit doma toto legendární šafránové rizoto bude tedy hračka. Buon appetito!
Množství: 1 ks.